meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری ضایعات در صنایع ریخته گری بوسیله سوییپر سرنشین دار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOM

محیط های صنعتی بخش مهمی از تمرکز خود را بر انجام عملیات نظافت و شستشوی سطوح و تجهیزات اختصاص می دهند. در صنایعی چون صنایع ریخته گری یکی از امور مهم در این زمینه، جمع آوری مواد و ضایعات فلزی و آلودگی های دیگر مربوط به این محیط کاری می باشد. بکارگیری روش دستی در این زمینه راهگشا نبوده و زمان زیادی را تلف می کند. دستگاه سویپر صنعتی از جمله تجهیزات نظافتی کارآمد به حساب می آید که کاملا مناسب نظافت چنین محیط های صنعتی می باشد.

اساس عملکرد سوییپر

سویپر ها، جاروهای محوطه مکانیزه ای هستند که جهت جمع آوری ضایعات، سنگریزه ها، چوب درختان و ... استفاده می شود. در سویپر های مکانیکی، برس های کناری وظیفه جمع نمودن زباله ها و انتقال آن ها به مرکز دستگاه را بر عهده دارد. برس مرکزی نیز با چرخش خود این مواد را به داخل مخزن زباله پرتاب می نماید. عملیات ذکر شده برای هر بخش از محیط در چند ثانیه انجام می شود. سویپر ها در دو مدل دستی و خودرویی یافت می شوند. سویپر های دستی بوسیله دسته هدایت می شوند و نمونه های خودرویی با نشستن کاربر بر روی صندلی و به کمک کلید ها و اهرم ها به عملیات می پردازند.

مزایای سویپر سرنشین دار

سویپر های سرنشین دار، عموما در محیط های صنعتی، تجاری و شهری مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت اصلی این دستگاه ها سهولت کاربر در نظافت محیط و سرعت بالای عملیات می باشد. دید مناسب این دستگاه ها نیز موجب شده تا کاربر به خوبی موانع محیط را ببیند و از صدمات احتمالی جلوگیری نماید. در بسیاری از مدل های این جاروی صنعتی نیز یک جک هیدرولیکی برای تخلیه مخزن فراهم شده تا کاربر بطور ایمن و آسان مخزن را تخلیه نماید. همچنین با تجهیز مدل هایی از این دستگاه ها به کابین سرمایش و گرمایش، عملیات شستشو و نظافت در شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :