meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55B40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت تالار و رستوران با اسکرابر

رستوران ها و تالارها از جمله مراکزی هستند که وضعیت تمیزی و بهداشت محیط آن در درجه اول اهمیت قرار دارد. یک رستوران آلوده و نازیبا هیچ گاه مشتریان را به سمت خود جلب نمی کند و اگر مشتریان در اولین مراجعه احساس نارضایتی داشته باشند، دیگر به آن رستوران یا تالار مراجعه نخواهند داشت. بنابراین در کنار کیفیت غذاها و سرویس های ارائه شده، بهداشت و تمیزی محیط به شدت دارای اهمیت می باشد. نظافت عمومی شامل نظافت و شستشوی سطح زمین، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، میزها، صندلی و ... می شود که روزانه یک یا چند بار باید عملیات تمیزی کاری محیط رستوران و تالار انجام گردد. در این میان شستشوی سطح زمین به دلیل تردد افراد و انتقال آلودگی از محیط بیرون به داخل، امری مهم تلقی شده و با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی شستشو می گردد.

کاربرد اسکرابر در رستوران و تالار

رستوران ها و تالارها دارای تعداد زیادی میز و صندلی هستند و در نتیجه مانور پذیری محیط کاهش می یابد. این در حالی است که دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی با برخورداری از ساختار منسجم و قدرت مانور بالا جهت به کارگیری در محیط های پر تراکم هم چون رستوران و تالار ابزاری مناسب و ایده آل به شمار می آید. اسکرابر باتری دار به دلیل نداشتن کابل برق به راحتی در محیط رستوران یا تالار به حرکت درآمده و سطح زمین را شستشو داده و خشک می کند.

ویژگی های اسکرابر صنعتی

دستگاه زمین شوی صنعتی یا همان اسکرابر یک ماشین مکانیزه و تخصصی برای شستشوی سطح زمین می باشد. این کف شوی صنعتی مجهز به دو مخزن جداگانه تجهیز گردیده که یکی مختص نگهداری آب تمیز یا محلول شوینده و دیگری مخصوص نگهداری آب کثیف است. با استفاده از دستگاه اسکرابر عمل شستشو و خشک کردن سطح زمین هم زمان در رستوران یا تالار صورت می گیرد و نیازی نخواهد بود کاربر زمین را هم خشک نماید. در حقیقت اسکرابر یک ابزار بسیار مناسب و کارآمد با سهولت کاربری و کارایی فوق العاده است که تمیزی چشم نواز را به یک محیط هدیه می دهد. 

درخواست اطلاعات :