meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE

محوطه های بیرون، فضاهای سبز و محیط های کارگاهی در معرض آلودگی های مختلفی قرار دارند.و نظافت و زیبایی این مکان ها نقش موثری در افزایش جلوه های بصری معابر عمومی دارد. جمع آوری این آلودگی ها با روش های دستی نیازمند استفاده از تعداد بیشتر نیروی انسانی بوده و  بسیار زمانبر است و در نهایت کیفیت مطلوبی را نیز نخواهد داشت لذا برای تحقق امر نظافت محیط های وسیع نیازمند دستگاه هایی با تکنولوژی بالا هستیم که دستگاه های سوییپر صنعتی از جمله این دستگاه ها است.

سوییپرها یا جاروی صنعتی برای نظافت و پاکسازی آلودگی های سطح زمین در محیط های با مساحت بالا طراحی و تولید شده است و از ویژگی های این دستگاه ها انجام نظافت محیط با سطح کیفی مناسب و  با سرعت بالا و در مدت زمان کوتاه می باشد. سویپر در دو نوع کلی دستی و سرنشین دار تقسیم بندی می شود.

جاروی خیابانی به وسیله تجهیزات خود از جمله برس های جانبی و سیستم مکش، آلودگی های در مسیر حرکت خود را به نحو کاملاً مطلوبی جمع آوری و تمیز می نماید و این سیستم مکش موجب جلوگیری از پخش گرد و خاک در فضا می گردد.

ویژگی های سوییپر صنعتی Nove

این سوییپر سرنشین دار مجهز به مخزن تخلیه مکانیزه می باشد و این ویژگی باعث سهولت هرچه بیشتر امر تخلیه می گردد، بدین ترتیب که  یک جک هیدرولیکی، مخزن را تا ارتفاع خاصی بالا برده و در محل مناسب تخلیه می نماید. شاسی مقاوم فولادی این دستگاه موجب گردیده تا استفاده از آن در محیط هایی با کار سنگین صنعتی بسیار کارامد باشد. سیستم های مکش موجود بر روی برس های جانبی این سویپر صنعتی، از پخش گرد و غبار به محیط اطراف به طور کامل جلوگیری می نماید. سیستم فیلتراسیون این دستگاه نیز مجهز به تکاننده الکتریکی می باشد که با ایجاد لرزش در فیلتر بدون نیاز به کار فیزیکی توسط اپراتور، فیلتر را به خوبی تمیز می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :