meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد دستگاه سویپر در نظافت محوطه صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA
صنایع مختلف از محیط های بیرونی بزرگ و سوله ها و انبار های وسیعی بهره می برند. این محوطه ها به مرور زمان دچار آلودگی شده و نیازمند نظافت می باشند. نظافت چنین محیط هایی به روش سنتی امکان پذیر نبوده و نیازمند دستگاه های پیشرفته و مدرن می باشد. سویپر های صنعتی مکانیکی یکی از این تجهیزات می باشند که بدون دخالت دست و با استفاده از برس های خود ، محیط را جاروب می نمایند. این دستگاه ها در دو دسته کلی خودرویی و دستی در دسترس هستند.

مزایای دستگاه سوییپر

سویپر صنعتی، مزایای زیادی را برای امور نظافتی بخش های مختلف صنعتی، تجاری و شهری فراهم آورده است. این دستگاه با استفاده از برس های کناری خود زباله های سر راه خود را جمع نموده و از بازگشت دوباره به محل نظافت شده بی نیاز است. جاروی خیابانی، سرعت نظافت را چند برابر نموده و در زمان افراد صرفه جویی می نماید. کاهش هزینه های امور نظافتی و به خدمت گرفتن نیروی خدماتی از جمله مزایای استفاده از سوییپر می باشد. مکش گرد وغبار محیط و فراهم سازی محیطی ایمن و همچنین قابلیت کار در انواع شرایط آب  و هوایی بوسیله مدل های به کابین مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش از دیگر مزیت های سویپر می باشد.

سویپر دیزلی

بعضی از مدل های سوییپر سرنشین دار از سوخت های فسیلی جهت تامین منبع تغذیه خود استفاده می نمایند. سویپر های دیزلی دارای کارایی بالایی بوده و برای نظافت محیط های وسیعی چون کارخانجات، فرودگاه ها، صنایع فولاد و سطح شهر ها مناسب اند. برس های این دستگاه ها، به خوبی زباله ها را جمع آوری نموده و با استفاده از سامانه مکش گرد و غبار، از انتشار این ذرات به محیط جلوگیری می نماید. سوییپر های دیزلی در انواع مختلفی تولید می شوند که بعضی از آن ها دارای کابین و سیستم گرمایش و سرمایش و بعضی به مانند وسایل نقلیه سنگین دارای اتاق هستند. امکان تخلیه هیدرولیکی مخزن نیز برای بیشتر مدل های این جاروی خیابانی فراهم شده است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :