meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA66BM60 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت کفپوش انبار با اسکرابر

به منظور محافظت از کالاها و محصولات ذخیره سازی شده در انبارها انجام عملیات نظافت ضرورت پیدا می کند. در انبارها و سوله ها حجم بالایی از انواع محصولات نگهداری می شود و به همان اندازه میزان ورود و خروج کالاها به طور مرتب صورت می گیرد. برای جا به جایی کالا لیفتراک به کار می رود و با توجه به این که لیفتراک ها در محوطه بیرونی هم تردد دارند، با ورود به داخل انبار گرد و خاک را نیز به همره خود می آورند. به همین دلیل سطح زمین در انبار باید پیوسته و منظم نظافت و شستشو گردد تا از انتقال آلودگی به کالاها جلوگیری شود. افزایش حجم محصولات و جا به جایی ها استفاده از روش های سنتی و دستی دیگر پاسخگوی نیاز نظافت یک انبار نبوده و باید تجهیزات مکانیزه نظافتی یعنی اسکرابر صنعتی به کار گرفته شود.

کاربرد اسکرابر صنعتی در انبار بزرگ

انبارهای وسیع به راحتی به وسیله دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی شستشو می شوند. کفشورهای صنعتی دارای سهولت کاربری هستند و اپراتور با ایمنی و بدون احساس زحمت و خستگی می تواند به کار با این تجهیزات مشغول باشد. با بهره مندی از اسکرابر صنعتی کف انبار همواره تمیز و پاکیزه باقی می ماند و به ویژه برای کفپوش های اپوکسی درخشندگی حفظ می شود.

ویژگی های اسکرابر دستی دو برسه

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی با هدایت دستی در مدل های تک برسه و دو برسه قابل ارائه می باشد. اسکرابر دو برسه باتری دار یک زمین شوی صنعتی بسیار کارآمد است که برای شستشوی سطوح کف در محیط های بزرگ مانند انبار ابزاری ایده آل به شمار می آید. این اسکرابر مجهز به موتور جلوبرنده بوده و از همین رو دستگاه به راحتی هدایت شده و به سمت جلو حرکت می کند. از طرف دیگر وجود موتور جلوبرنده سبب می شود شستشو به صورت یکنواخت انجام گیرد و در نتیجه کیفیت شستشو و تمیزی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. این کف شوی صنعتی پهنایی معادل 66 سانتی متر دارد و گنجایش هر یک از مخازن آب آن 60 لیتر می باشد و به همین واسطه با یک بار شدن مخزن آب تمیز سطح وسیعی قابل شستشو خواهد بود.

درخواست اطلاعات :