meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو های سنگین با کارواش ماشین سنگین

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS
شستشوی دستی ماشین های سنگین مانند انواع اتوبوس ها و کامیون ها به علت به خاطر ابعاد بزرگ و ساختار ویژه ایی که دارند، امکان پذیر نبوده و علاوه بر اتلاف وقت و انرژی مقرون به صرفه نمی باشد. از این رواستفاده از دستگاه های کارواش ماشین سنگین که برای شستشو و نظافت خودرو های سنگین تولید شده اند، با سرعت و کیفیت بالایی خودرو های سنگین را شستشو داده و نظافت می کنند.

ساختار کارواش اتوماتیک خودرو های سنگین

دستگاه های کارواش ماشین سنگین، شباهت زیادی به کارواش های اتوماتیک دروازه ایی داشته، اما ارتفاع و پهنای بیشتری نسبت به آنها دارند. جنس بدنه این دستگاه ها از جنس فولاد ضد زنگ بوده و از این رو مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند. این دستگاه ها به منظور شستشوی خودرو های سنگین از دو برس عمودی و یک برس افقی از جنس پلی اتیلن استفاده می نمایند. نازل های پاشش آب پر فشار بکار رفته در کارواش اتوماتیک ماشین سنگین تمامی آلودگی های چسبیده به بدنه را شسته و نظافت می کند. با پاشش واکس های خشک کن بر روی بدنه خودرو های سنگین، باعث تجمیع قطرات آب و ریزش آنها از روی بدنه خودرو می شوند از این رو زمان لازم برای خشک شدن را کاهش داده و مانع از ایجاد لکه های آب ناشی از خشک شدن می شوند. از این رو پس از اتمام عملیات شستشو با دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک با خودرو هایی درخشان و عاری از هر گونه آلودگی خواهیم داشت.

سیستم زیر شوی در کارواش ماشین سنگین

شستشوی سطوح زیرین و شاسی های خودرو ها علاوه بر افزایش کیفیت نظافت این خودرو ها تاثیر زیادی در افزایش عمر مفید شاسی ها دارد. اما دسترسی و شستشوی سطوح زیر با استفاده از شیوه های سنتی بسیار دشوار می باشد. از این رو با تجهیز دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک به سیستم های زیر شوی با استفاده از نازل ها و آب پر فشار تمامی آلاینده ها و جرم های چسبیده به این سطوح از بین می روند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :