meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55K40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

کاربرد اسکرابر در نظافت اماکن آموزشی

نظافت و شستشوی سطوح در اماکن آموزشی به واسطه ارتباط مستقیم این مراکز و اماکن با سلامت دانش آموزان و دانشجویان بسیار پر اهمیت می باشد. حضور مستمر و همه روزه دانش آموزان و دانشجویان در این اماکن، موجب اودگی این محیط ها شده و سطوح بهداشتی محیط را کاهش می دهد. از این رونظافت و شستشوی سطوح در این اماکن از اهمیت ویژه ایی بر خوردار می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی در نظافت این اماکن نه تنها نمی تواند از کیفیت مطلوبی بر خوردار باشد بلکه بسیار زمان بر نیز می باشد. سطوح خیس به جا مانده بعد از فرآیند تی کشی دستی احتمال خطر سقوط افراد در اثر لغزنده بودن سطوح را افزایش داده و می تواند موجب حوادث ناگواری برای داش آموزان و دانشجویان گردد. از این رو استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مدرن و مکانیزه ایی چون اسکرابر های دستی می تواند نقش مهمی در ارتقا کیفیت نظافت و تامین سلامت افراد حاضر در این محیط ها داشته باشد. 

آشنایی با عملکرد دستگاه های اسکرابر 

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی با استفاده از سیستم برس زنی تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. این دستگاه ها به منظور مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو مجهز به سیستم مکش می باشند. تی و موتور مکنده به کار رفته در این دستگاه ها با مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو، سطوح خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. دستگاه های کف شوی صنعتی به واسطه تجهیز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف همواره از پاشش آب تمیز بر روی سطوح استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می گردند. 

مزایای استفاده از کف شوی صنعتی در نظافت

کف شوی های صنعتی در مقایسه با شیوه های دستی، سرعت و کیفیت بالاتری در نظافت دارند. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها داشته و موجب افزایش بهره وری می گردند. ایجاد سطوح خشک و عاری از آلودگی موجب کاهش خطر احتمال سقوط افراد در اثر لغزنده بودن سطوح می گردد.  

درخواست اطلاعات :