meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری ذرات گرد و غبار با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE
جمع آوری گرد و غبار و آلاینده های خشک نشست کرده بر روی سطوح در صنایع بسیار دشوار و زمان بر می باشد. استفاده از جارو های دستی و شیوه های سنتی در نظافت چنین اماکنی، علاوه بر اینکه بسیار زمان بر بوده و از کیفیت مناسبی نیز برخوردار نمی باشد، موجب انتشار گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد. استفاد از شیوه های نوین و دستگاه های صنعتی چون سوییپر ها که به منظور جمع آوری انواع ذرات ریز و درشت و خشک طراحی شده اند، بهترین گزینه در نظافت موثر و با کیفیت در صنایع می باشد 

ویژگی های دستگاه های سوییپر

سوییپر صنعتی با استفاده از برس یا برس های جانبی که در قسمت جلو دستگاه نصب شده اند، تمامی ذرات آلاینده را به قسمت میانی دستگاه هدایت نموده و با چرخش عقب گرد برس غلطکی که در بخش میانی دستگاه نصب شده است، تمامی آلاینده ها را به داخل مخزن زباله هدایت می نمایند. استفاده از سامانه مکش بر روی برس های جانبی دستگاه مانع از انتشار ذرات گرد و غبار ناشی از چرخش برس های جانبی می گردد. این مدل از دستگاه های سویپر به منظور حفاظت از نور آفتاب مجهز به کابین راننده می باشند. قدرت مانور بالا و دید مناسب کاربر از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. مخزن زباله این مدل از سویپر مجهز به جک هیدرولیکی می باشد که تخلیه مخزن را بدون دخالت دست انجام می دهد. 

مزایای استفاده از دستگاه سوییپر به جای شیوه های سنتی نظافت

پهنای نظافتی دستگاه های سویپر صنعتی بسیار بالا بوده و از این رو موجب کاهش قابل ملاحظه ایی در زمان نظافت می شوند. سرعت عمل بالای این دستگاه ها و استفاده از سیستم مکش برای جمع آوری غبارات معلق در هوا و  سیستم فیلتراسیون قدرتمند  موجب ارتقا کیفیت نظافت در مقایسه با شیوه های سنتی شده است. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر زیادی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :