meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA66BM70 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی کف کارخانه نساجی با اسکرابر

در کارخانه های نساجی و صنایع ریسندگی و بافندگی همواره مقدار زیادی الیاف سبک و رشته ای به عنوان آلودگی به وجود می آید. گرد و غبار نشست کرده بر سطح زمین در خط تولید کارخانه در بلند مدت می تواند بر کیفیت محصولات نهایی تأثیر منفی بگذارد، از همین رو شستشوی کف کارخانه یک امر ضروری به شمار می آید. فرآیند نظافت و شستشو در سالن تولید یک کارخانه مانند کارخانه نساجی تنها جنبه زیبایی ندارد و بخشی از مراحل سرویس و نگهداری کارخانه به حساب می آید. به منظور شستشوی مکانیزه سطوح کف در محیط های صنعتی و به ویژه سالن های تولید دستگاه اسکرابر صنعتی کاربرد دارد و به بهترین روش آلودگی های زمین را از میان بر می دارد.

کاربرد اسکرابر خودرویی در کارخانه نساجی

کارخانه نساجی دارای سالن های بزرگی است که با توجه به وسعت محیط جهت شستشوی سطوح کف باید دستگاه های اسکرابر سرنشین دار مورد استفاده قرار گیرد. کفشوهای خودرویی برای شستشوی کف در متراژ بالا طراحی شده اند و به دلیل برخورداری از ساختار منسجم قدرت مانور بالایی دارند. به این معنا که اسکرابر خودرویی برای دور زدن به فضای کمی نیاز دارند و شعاع گردش در آن ها پایین است. زمین شوی خودرویی کوچک یکی از بهترین ابزارها برای نظافت کارخانه نساجی می باشد و کاربر فقط با نشستن بر روی دستگاه کف شوی و در دست گرفتن هدایت و کنترل آن در مدت کوتاهی می تواند به نظافت تمامی بخش های سالن های تولید بپردازد.

ویژگی های اسکرابر خودرویی 70 لیتری

دستگاه زمین شوی صنعتی 70 لیتری با پهنای نظافتی 66 سانتی متری یکی از کوچکترین دستگاه های اسکرابر سرنشین دار به شمار می آید که جهت به کارگیری در کارخانه ها بسیار مناسب است؛ کارخانه هایی که به دلیل وجود ماشین آلات و تجهیزات دارای سالن ها و راهروهای متعدد با پهناهای گوناگون هستند. اسکرابر سرنشین دار مجهز به باکیفیت ترین قطعات و مواد بوده که سبب گردیده دستگاه به یک دستگاه سخت کار تبدیل شود که یک ابزار مناسب برای به کارگیری در محیط های صنعتی متراکم و کارخانه های نساجی می باشد.

درخواست اطلاعات :