meta name="video_type" content="video/mp4" />

سهولت تخلیه مخزن سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVED

محوطه و فضاهای باز وسیع در کارخانه های صنعتی مختلف، دچار جمع شدن مقادیر زیادی گرد و خاک و آلودگی های مختلف می گردد. جمع آوری این گرد و غبار و آلاینده های خشک  که بر روی سطح زمین نشسته است امری دشوار و وقت گیر است.استفاده از روش های سنتی و دستی نظافت در این محیط ها  موجب انتشار و پخش شدن این ذرات به پیرامون گردیده و به دلیل نشست دوباره این ذرات به سطح، موجب کاهش سطح کیفی کار نظافت می گردد، همچنین امری بسیار زمان بر و پر هزینه می باشد. لذا استفاده از دستگاه های پیشرفته نظیر سوییپر ها  که به منظور جمع آوری ذرات مخلف خشک  روی سطح طراحی شده اند و روش های نوین نظافتی، بهترین راه حل در جهت تحقق امر نظافت در این محیط هاست.

  ویژگی دستگاه های سویپر صنعتی

سوییپر صنعتی یا جاروی خیابانی  با استفاده از برس های جانبی خود آلودگی ها و ذرات  نشسته در مسیر حرکت دستگاه را به قسمت میانی دستگاه سویپر هدایت کرده و با چرخش برس غلطکی تعبیه شده در قسمت میانی این دستگاه، کلیه آلاینده ها و زباله ها را به داخل مخزن منتقل می نماید. همچنین حضور سیستم مکش بر روی برس های جانبی سوییپر موجب جلوگیری از پخش ذرات ریز گرد و غبار به محیط اطراف می گردد.

دید مناسب اپراتور و قدرت بالای مانور، از ویژگی های دیگر سویپرها است.

سهولت تخلیه مخزن در سوییپر Nove D

مخزن موجود در این دستگاه که محل انباشته شدن زباله های ناشی از نظاف محیط است، به صورت مکانیزه بوده و تجهیز آن به جک هیدرولیکی موجب گردیده تا امر تخلیه مخزن این دستگاه بدون دخالت دست توسط کاربر انجام پذیرد. بدین ترتیب مخزن در محل مورد نظر تا ارتفاع مناسب و مورد نظر بالا برده می شود و امر تخلیه صورت می گیرد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :