meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کفپوش انبار در محیط های صنعتی بوسیله اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus صنعت : سایر گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA66BM70
انبار ها سالن های تولید و محوطه های وسیع در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی و تولیدی به دلیل تماس گسترده با چرخ های ماشین ها و تردد بالای افراد میتواند به سرعت به آلودگی های مختلف دچار شود. برطرف سازی این آلودگی ها و نظافت سطوح کف پوش ها در محیط صنایع از جهت حفظ بهداشت و ایمنی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. شیوه های سنتی و دستی برای نظافت محوطه وسیع و گسترده سالن تولید کارگاه ها و کارخانجات به دلیل زمان بر بودن و تحمیل هزینه های بالا، مناسب نیستند. در اینجا استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه صنعتی همچون اسکرابر های صنعتی راه حل بهینه و کارآمدی به حساب خواهد آمد. به کارگیری اسکرابر های صنعتی در نظافت و شستشوی کفپوش ها در محیط صنایع میتواند از هزینه های نظافت کاسته و سرعت فرایند نظافت را افزایش دهد.

ویژگی های اسکرابر های سرنشین دار

زمین شوی های سرنشین دار صنعتی به دلیل داشتن ابعاد بزرگ و پهنای نظافتی بالا قادرند با یک بار عبور سطح وسیع تری را نظافت نمایند. بدین ترتیب تجهیزاتی همچون اسکرابر های صنعتی سرعت فرایند نظافت را به میزان زیادی افزایش خواهند داد. برای افزایش قابلیت مانور پذیری و سهولت جابجایی دستگاه زمین شوی در محوطه های وسیع، اسکرابر های صنعتی از منبع تغذیه باتری بهره میگیرند. زمین شوی صنعتی باتری دار قادر است 6 تا 8 ساعت بسته به ظرفیت باتری به نظافت بپردازد. اسکرابر های صنعتی با بهره گیری از سامانه هوشمند پاشش آب و محلول شوینده، کاهش اتلاف آب و مصرف بهینه مواد شوینده را به همراه دارد.

مزایای استفاده از انواع اسکرابر صنعتی در نظافت

به کارگیری دستگاه ها و تجهیزات نظافت مکانیزه همچون اسکرابر ها علاوه بر تسریع سرعت فرایند نظافت، ارتقا سطح کیفیت و نظافت سطوح را به همراه خواهد داشت. اسکرابر صنعتی سرنشین دار با کاهش انرژی صرف شده از جانب کاربر در حین نظافت، امکان بهره گیری از نیروی کار در سایر خدمات را فراهم می آورد. از سوی دیگر، اسکرابر صنعتی به سامانه مکش آلودگی مجهز است. مزایای تجهیز دستگاه به این سامانه، مکش کامل آب و آلودگی های جدا شده از سطح و انتقال آن به مخزن آلودگی دستگاه می باشد. وجود سامانه مکش، خشک شدن سطوح بلافاصله بعد از نظافت را به همراه داشته و در افزایش ایمنی سطح بعد از نظافت تاثیر گذاری بالایی خواهد داشت.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :