meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA66BM60noBac برند : Columbus گروه : اسکرابر

افزایش سطح بهداشت بیمارستان با اسکرابر

شستشو و نظافت مداوم در محیط بیمارستان ها امری ضروری می باشد. اما به دلیل تردد زیاد نمی توان با استفاده از روش های سنتی به شستشو پرداخت زیرا باعث بروز مشکلاتی از جمله خیس ماندن سطوح و امکان لغزش و آسیب دیدگی، مدت زمان زیاد شستشو و ایجاد مزاحمت برای بیماران و همراهان و پرسنل، صرف آب و مواد شوینده زیاد و امکان به خطر افتادن بیماران توسط بوی مواد شوینده و... می شود. برای جلوگیری از این مشکلات و شستشوی دائم و با کیفیت می توان از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده کرد. اسکرابر بهترین نوع کف شوی صنعتی می باشد که می تواند سطوح هموار را به گونه ای شستشو دهد که نتیجه به دست آمده کاملا مطلوب و مورد انتظار باشد. اسکرابر آنتی باکتریال برای شستشوی مکان هایی مانند بیمارستان، خانه سالمندان و مدارس که از اهمیت بالایی برخوردار است بسیار مناسب می باشد.

اسکرابر دستی باتری دار، مناسب برای بیمارستان

کف شوی صنعتی انواع متفاوتی دارد که هر کدام کاربرد های گوناگونی دارند و بسته به نیاز می توان از آن ها بهره جست؛ اما زمین شور دستی باتری دار بهترین نوع برای استفاده در بیمارستان می باشد زیرا وجود کابل بر کف سطوح در هنگام برای کف شوی صنعتی در بیمارستان ممکن است برای تردد بیماران و پزشکان مزاحمت ایجاد کند. همچنین استفاده از اسکرابر دستی بهتر است زیرا راهرو های کوچک که در آن ها موانع زیادی وجود دارند را به خوبی شستشو می دهد.

افزایش بهداشت

دستگاه اسکرابر آنتی باکتریال به دلیل مخزن غنی شده با مواد معدنی و بکارگیری فیلترهای قدرتمند، تضمین می کند که پس از سه روز استفاده، 99.9 درصد باکتری ها و میکروب های مضر را از بین برده و سطح بهداشت را افزایش دهد. تمامی بخش های دستگاه دسترسی آسان دارند تا بتوان پس از شستشو به سادگی اجزا گوناگون این دستگاه را شسشتو داد و ضدعفونی کرد تا از رشد میکروب جلوگیری شود. از این نوع اسکرابر می توان در مدارس، بیمارستان ها، خانه سالمندان، مهدکودک و صنایع غذایی و هر مکانی که نیازمند سطح بالای بهداشت است، استفاده کرد.

درخواست اطلاعات :