meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی انبار با اسکرابر خودرویی

زمان بر و هزینه بر می باشد. اما استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی همانند دستگاه های کفشوی صنعتی یا اسکرابر گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت آسان و سریع سطوح کف این محیط ها می باشد. دستگاه های اسکرابر با استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهند

ساز و کار دستگاه اسکرابر

دستگاه اسکرابر متشکل از دو مخزن مجزا برای آب تمیز، آب کثیف،‌سیستم برس زنی، سیستم پاشش آب، موتور مکنده و لاستیک تی می باشد. ساز و کار یکنواخت و پیوسته تمامی این بخش ها موجب حذف موثر آلاینده های چسبیده بر روی سطوح و در نهایت خشک شدن سطوح کف می گردد. چرخش پر سرعت برس دستگاه همراه با پاشش آب تمامی آلودگی های چسبیده بر روی سطوح را جدا می نماید، در نهایت، آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو توسط تی و موتور مکنده جمع اوری شده و به داخل مخزن اب کثیف هدایت شده و در نتیجه با یک عبور دستگاه اسکرابر از روی سطوح آلوده، سطوحی تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند.

ویژگی های دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها در دو نوع اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار طراحی و تولید می شوند. نمونه های شرنشین دار اسکرابر ابعاد بزرگ، پهنای کاری وسیع و مخازنی با ظرفیت بالا داشته و از این رو برای شستشو و نظافت سطوح محیط های وسیع گزینه ای مناسب می باشند. ظرفیت بالای مخازن در این دستگاه ها موجب می شود که تعداد دفعات لازم برای تخلیه مخزن آب کثیف و پر نمودن مخزن آب تمیز کاهش یافته و از این رو اتلاف وقت به میزا قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. علاوه بر این دستگاه های کفشور خودرویی مجهز به صندلی بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی عملیات شستشو و نظافت را انجام داده و از این رو کمتر خسته شده و در نتیجه توان بیشتری برای ادامه فعالیت دارد از این رو راندمان کاری به میزان قابل ملاحظه ای بالا می رود. 

درخواست اطلاعات :