meta name="video_type" content="video/mp4" />

مزایای استفاده از کفشوی خودرویی در شستشوی کف پاساژ

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

پاساژ ها و مراکز خرید از جمله مراکز عمومی پر تردد به حساب می آیند. توجه به تمیزی و بهداشت محیط در چنین مراکزی در جلب مشتری بیشتر و افزایش سطح سلامت کاسب ها و مشتری ها تاثیر گذار است. بنابراین نیاز است تا از یک ابزار نظافتی کارآمد جهت انجام عملیات شستشوی سطوح کف استفاده شود. ابزار های دستی شستشو، معایب خاص خود را داشته و در محیط های وسیع کارایی لازم را ندارند. امروزه، دستگاه نظافتی با نام اسکرابر طراحی و تولید می شود که با عملکرد مکانیزه خود معایب ابزار های دستی شستشو را بر طرف نموده است. اسکرابر ها در مدل های دستی و سرنشین دار موجود هستند و کیفیت و سرعت شستشو را ارتقا بخشیده اند.

مزایای کفشوی صنعتی در محیط های پر تردد

کفشوی صنعتی، به منظور شستشوی سطح، از پاشش آب و یا محلول آب و مواد شوینده به همراه سامانه برس زنی بهره می برد. از مزایای کفشوی بخصوص برای محیط های وسیع، وجود سامانه مکش و تی دستگاه است. این بخش از اسکرابر، بلافاصله بعد از پاشش آب و برس زنی، آب آلوده را جمع نموده و به داخل مخزن آب کثیف می فرستد. در نتیجه سطح لغزنده نبوده و تردد افراد در اطراف دستگاه به طور ایمن انجام می شود. همچنین با خشک شدن سطح، تردد افراد نمی تواند سبب ایجاد رد پای افراد بر روی سطوح کف و انتقال آب آلوده به نقاط دیگر گردد. پاساژ ها، مراکز خرید و فروشگاهی و مراکز اداری پر تردد از جمله محیط هایی هستند که به خوبی از این ویژگی اسکرابر ها بهره مند می شوند.

سهولت کاربری اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار به جهت سهولت در کنترل و هدایت آن، برای شستشوی محیط های وسیعی مناسب است. کاربر تنها بر روی صندلی این دستگاه نشسته و به کمک پدال گاز و فرمان عملیات را انجام می دهد. کلید های کنترلی عملیات های مختلف از جمله کلید تنظیم میزان پاشش آب، روشن و خاموش کردن موتور مکش و برس ها کاملا ساده و قابل فهم بوده و کاربر دشواری چندانی در استفاده از آن ها ندارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :