meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : IndustrialCleaning برند : other گروه : سایر

نظافت صنعتی فروشگاه با اسکرابر و مکنده صنعتی

در مراکز تجاری و فروشگاه ها ایجاد محیطی مناسب و مطلوب اولین گام در جذب مشتری است. محیطی تمیز و درخشان و عاری از هر نوع آلودگی می تواند از عوامل مهم در رونق کسب و کار در فروشگاه های بزرگ باشد باشد، امروزه رسیدن به این هدف با استفاده از دستگاه های تخصصی به آسانی امکان پذیر می باشد.

موانع پیش رو در نظافت مؤثر مراکز تجاری

نظافت مراکز تجاری عموما با مشکلاتی مواجه می باشد،برخی از این موارد عبارت اند از:

- مساحت بالای محیط

- لزوم وجود برنامه ای مشخص و زمانبندی شده به منظور انجام عملیات نظافتی

- نیاز به کارگیری تعداد زیادی نیروی خدماتی به منظور انجام عملیات نظافتی

- رفت و آمد مداوم مراجعه کنندگان در این قبیل محیط ها و دشوارتر شدن امکان انجام عملیات نظافتی

دستگاه های نظافت صنعتی و نظافت مراکز تجاری

به منظور برطرف نمودن مشکلات ذکر شده در بخش قبل و دستیابی به محیطی با سطح ایده آلی از تمیزی و درخشندگی همواره می توان از دستگاه های مکانیزه ای که به همین منظور تولید شده اند استفاده نمود، برخی از پرکاربردترین این دستگاه ها عبارت اند از:

دستگاه اسکرابر 

دستگاه اسکرابر را می توان در گروه محبوب ترین و شناخته شده ترین دستگاه های نظافت صنعتی دانست، که با کارایی بالا بسیار مناسب برای شست و شوی سطوح کف مراکز تجاری و فروشگاهی می باشد. این دستگاه با کارکردی کم صدا، امکان خشک کردن سطوح همزمان با شست و شو، قابلیت تنظیم میزان آب و مواد شوینده پاشش شده بسیار ایده آل برای مراکز با زفت و آمد بالا می باشد. همچین نوع سرنشین دار این دستگاه می تواند عملیات شست و شو را در زمانی کوتاه و بدون ایجاد خستگی برای کاربر ممکن نماید.

دستگاه جاروبرقی 

مکنده های صنعتی در انواع مختلف و با قدرت و سرعت مکش متفاوت می توانند در محیط های گوناگون اعم از صنعتی، نیمه صنعتی، تجاری و هتلی مورد استفاده قرار گیرند. این دستگاه امکان مکش ذرات و گرد و غبار موجود در سطوح کف مراکز تجاری را فراهم می آورد و با کاهش زمان نظافت و افزایش کیفیت وسیله ای بسیار کاربردی در این قبیل محیط ها می باشد.


درخواست اطلاعات :