meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : DUEMILA برند : RCM گروه : سوییپر

جمع آوری آلاینده ها با استفاده از سوییپر

جمع آوری و نظافت گرد و غبار و آلاینده های خشک سطحی با استفاده از شیوه های سنتی امری دشوار و طاقت فرسا می باشد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت و حذف این آلاینده ها علاوه بر اینکه بسیار زمان بر بوده و تعداد نیروی کاری زیادی نیاز دارد، موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در هوا شده و کیفیت هوای پیرامون را به میزان قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد. از این رو استفاده از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه ای چون دستگاه سوییپر صنعتی نه تنها موجب افزایش سرعت در نظافت می شوند بلکه نقش موثری در افزایش کیفیت نظافت ایفا می نمایند. 

سوییپر صنعتی و مکانیزم عملکرد

دستگاه سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای جمع آوری آلاینده ها از روی سطوح هموار کف می باشد. این دستگاه ها با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده های خشکی را که بر روی سطوح کف قرار دارند، جمع آوری می نمایند. یکی از کارآمد ترین سیستم های به کار رفته در دستگاه های سوییپر که نقش موثری در ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غبار ایفا می نماید، سامانه مکش به کار رفته در دستگاه های سوییپر با مکش کامل ذرات آلاینده، نقش موثری در بهبود کیفیت هوای پیرامون ایفا می نماید. در دستگاه های سوییپر چرخش برس های جانبی موجب جمع آوری آلاینده ها در بخش میانی شده و در نهایت چرخش برس رولی مرکزی موجب انتقال آلاینده ها به داخل مخزن می شود. 

انواع دستگاه های سوییپر

سوییپر صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی در محیط های مختلف در دو نوع دستی و سرنشین دار تولید می شوند. نمونه های دستی سوییپر ابعاد کوچک تر و فشرده تری داشته و از این رو برای نظافت اماکن متراکم مناسب هستند در حالیکه سوییپر های سرنشین دار به واسطه پهنای کاری بالا برای جمع آوری آلاینده ها در فضا های وسیع کاربرد ویژه ای دارند. 

درخواست اطلاعات :