meta name="video_type" content="video/mp4" />

سهولت تخلیه مخزن آب کثیف اسکرابر پس از شستشو

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
مجتمع های تجاری به دلیل تردد زیاد در معرض آلودگی های گوناگون هستند، اما می توان با استفاده از اسکرابر صنعتی در طول روز و به طور مداوم به نظافت سطوح کف این اماکن پرداخت و در نهایت با هشدار شناور به دلیل پر شدن مخزن آب کثیف، به سادگی آب کثیف مخزن را تخلیه کرد. به همین ترتیب دستگاه اسکرابر برای نظافت مجدد آماده خواهد شد. اسکرابر از نظر نحوه هدایت به دو نوع سرنشین دار و دستی تقسیم می شود که مدل های سرنشین دار مناسب محیط های تجاری، کارخانه ها و به طور کلی فضا هایی با وسعت بالا هستند.  در ادامه راجع به نحوه عملکرد اسکرابر مطالبی آورده شده است.

نحوه عملکرد اسکرابر صنعتی

لاستیک تی، برس، شلنگ مخزن آب تمیز، شلنگ مکش آب کثیف از اجزای اسکرابر هستند که در عملیات شستشو دخیل می باشند. آب ابتدا از مخزن آب تمیز به سطح زمین پاشش می شود، برس آن محل را با حرکت دواری می شوید،لاستیک تی آب کثیف را در بین خود محصور کرده و در نهایت مکنده آب کثیف که در بین  دو تکه لاستیک تی قرار گرفته است آب آلوده را مکش می کند. پس از انجام عملیات شستشو حتما مخزن آب تمیز را خالی نموده و با آب شستشو نمایید، در صورت استفاده از مواد شوینده در مخزن آب تمیز، مخزن آب تمیز را نیز شستشو دهید.
در هر دو نوع سرنشین دار و دستی چراغی در قسمت هدایت تعبیه شده است که به کاربر پر شدن مخزن آب کثیف را اطلاع می دهد، البته همانطور که در بالا اشاره شد بهتر است بعد از هربار استفاده  مخزن آب کثیف شستشو داده شود. همچنین در شلنگ آب تمیز که از قسمت جلویی دستگاه عبور می کند، گویی قرار داده شده است تا کاربر از مقدار آب موجود در دستگاه مطلع شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :