meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و نظافت سطوح با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA66BM70

شستشو و نظافت دستی و سنتی سطوح کف در اماکن وسیعی چون هتل ها یا تالار های پذیرایی بسیار دشوار و طاقت فرسا بوده و به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. این در حالی است که استفاده از چنین شیوه ای در نظافت از کیفیت مطلوب و در خور توجه ای نیز برخوردار نمی باشد. اما استفاده از شیوه های نوین و مکانیزهای چون به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه اسکرابر صنعتی راهکاری ایده آل برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سطوح کف می باشد.

اساس عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی ابزرای کاملا مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. اسکرابر ها به منظور شستشو و حذف آلاینده های چسبیده بر روی سطوح کف از سیستم برس زنی و پاشش آب استفاده می نمایند. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت مجهز به مخازن جداگانه برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای  شستشو و حذف آلاینده ها استفاده می نماید. سیستم خشک کن دستگاه اسکرابر به عنوان دیگر بخش مهم دستگاه، تمامی آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و به داخل مخزن آب کثیف منتقل می نماید. از این رو با هر عبور دستگاه از روی سطوح، سطوحی کاملا تمیز و خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند.

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی می باشد که به واسطه استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه و اتوماتیک تمامی آلاینده های انباشته بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. همچنین نیروی رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه، با افزایش سطح تماس موثر برس با سطوح کف موجب افزایش قابل ملاحظه ای در کیفیت شستشو و نظافت می گردد. استفاده مداوم از آب تمیز به واسطه ممانعت از انتشار آلاینده ها به بخش های دیگر،‌ موجب افزایش کیفیت شستشو و نظافت می گردد.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :