meta name="video_type" content="video/mp4" />

کارآیی بالای اسکرابر در نظافت مرکز خرید

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55BM60
سطوح کف در مراکز خرید به واسطه تردد بالای افراد بسیار آلوده می شوند. نظافت و شستشوی این سطوح به منظور حفظ اصول بهداشتی و ارتقا جلوه های بصری محیط امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت از توان لازم و کافی برای حذف آلاینده ها از روی سطوح کف این مجموعه ها بر خوردار نمی باشد. از این رو استفاده از شیوه های نوین و به مار کیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت همانند دستگاه های اسکرابر که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده اند گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. 

چگونگی عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی کاملا مکانیزه و تخصصی برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته از روی کفپوش ها می باشد که با ساتفاده از پاشش آب و سامانه برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. اسکرابر ها به منظور افزایش کیفیت شستشو و نظافت، مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح، یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد که به واسطه تجهیز این دستگاه ها به موتور مکنده و سیستم تی لاستیک محقق می گردد. در نتیجه آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو توسط سیستم مکنده به داخل مخزن آب کثیف منتقل شده و از این رو سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند. 

مزایای استفاده از اسکرابر ها 

استفاده از سامانه های مکانیزه در اسکرابر ها ضمن اینکه موجب افزایش کیفیت شستشو و نظافت می گردد بلکه سرعت عملیا شستشو و نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده و موجب صرفه جویی در زمان می گردد. علاوه بر این حجم اب و مواد شوینده مصرفی در دستگاه های اسکرابر بسیار پایین بوده و از این رو این دستگاه ها سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. همچنین عدم ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :