meta name="video_type" content="video/mp4" />

سویپر خودرویی، دستگاهی مناسب جهت نظافت پارکینگ

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SUPERBOXER

مجتمع های تجاری و مراکز خرید، یک یا چند طبقه خود را به پارکینگ خودرو ها اختصاص می دهند. تردد خودرو ها و عوامل آلوده کننده دیگر، به مرور زمان سطح این مکان ها را از وضعیت اولیه خود خارج می نماید. لذا برای از بین بردن آلودگی های به وجود آمده با استفاده از روش های سنتی و دستی نظافت، امری زمانبر و ناممکن است. همچنین روش های دستی نیازمند تعداد بالای افراد بوده و در نهایت نیز کیفیت کار مطلوب نخواهد بود. به همین دلیل جهت نظافت مکان هایی با وسعت بالا می بایست از روش های نظافت صنعتی استفاده کرد. بهترین دستگاه برای جمع آوری و نظافت آلودگی های جامد موجود در سطح کف، سوییپر صنعتی می باشد که با بهره مندی از تجهیزات خود از جمله برس های جانبی و برس غلطکی میانی قادر به پاکسازی محیط می باشد.

همچنین در مکان های تجاری به دلیل رفت و آمد بالای افراد، حفظ نظافت محیط، موجب افزایش جلوه های بصری نیز می گردد.

دستگاه سویپر صنعتی SUPERBOXER

این جاروب خیابانی از جمله مقاوم ترین و قدرتمند ترین دستگاه های نظافت صنعتی است که ساخت شرکت ایتالیایی RCM می باشد. این سویپر درمحیط های با وسعت متوسط تا بزرگ از جمله پارکینگ ها، کارخانه ها، صنایع بزرگ و ... کارایی بالایی را دارد.

ویژگی های سوییپر صنعتی SUPERBOXER

بر روی برس های جانبی این دستگاه، موتور مکنده قدرتمندی وجود دارد که باعث مکش ذرات گرد و غبار ایجاد شده در حین عملیات نظافت می گردد. همچنین استفاده از سیستم فیلتراسیون با کیفیت، باعث جلوگیری از بازگشت مجدد ذرات گرد و غبار به محیط اطراف می شود. این دستگاه مجهز به تکاننده الکتریکی به منظور نظافت فیلتر پلی استری می باشد. مخزن موجود در دستگاه دارای حجم 300 لیتر می باشد و با تجهیز این سوییپر به جک هیدرولیکی، مخزن جهت تخلیه تا ارتفاع مناسب بالا رفته و امر تخلیه به سهولت انجام می پذیرد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :