meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی اولیه سطوح با اسکرابر

شستشو و نظافت سطوح کف پس از اتمام مراحل ساخت و ساز یکی از مهمترین عملیات ها می باشد که تاثیر بسزایی در افزایش جلوه های بصری محیط دارد. نشت گرد و خاک بر روی سطوح و نفوذ آنها در میان منافذ و شیار ها درخشندگی سطوح را کاهش داده و می تواند با گذشت زمان موجب آسیب کف پوش ها گردد. مسلم است که نظافت کف پوش ها در اولین مرحله پس از اتمام عملیات ساخت و ساز کار ساده و آسانی نمی باشد. علاوه بر این وسعت بالای اماکنی چون مراکز اداری و تجاری مانع ز کار آمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن بوده و توانایی لازم برای تامین نیاز های نظافتی را ندارد، در چنین شرایطی استفاده از ماشن آلات مکانیزه صنعتی چون دستگاه های اسکرابر ضمن ارتقا کیفیت، با کاهش در زمان لازم برای نظافت تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارند.

ویژگی های دستگاه های اسکرابر صنعتی

کف شوی های صنعتی با پاشش آب و چرخش برس های دیسکی تمامی آلودگی های نفوذ کرده در داخل شیار ها و خلل و فرج کف پوش ها را بیرون کشیده و نظافت می نمایند. در نهایت مکش آب الوده ناشی از شستشو توسط تی و موتور مکنده نصب شده در انتهای دستگاه، با مکش کامل آب و آلودگی ها مانع از انباشت آنها در شیار ها شده و سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نماید. استفاده از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد. 

مزایای استفاده از اسکرابر ها در نظافت 

همانطور که پیش تر اشاره شد دستگاه های کف شوی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب آلوده بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت سطوح استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می گردند. کف شوی خودرویی نیروی لازم برای حرکت دستگاه را از انرژی ذخیره شده در باتری تامین نموده و از این رو دامنه حرکتی دستگاه به واسطه محدودیت در کابل برق، محدود نشده و توانایی دسترسی به نقاط دور از دسترس را دارا می باشد. فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه، موجب ارتقا کیفیت نظافتی این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی گردیده است. 

درخواست اطلاعات :