meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

استفاده از اسکرابر در نظافت مرکز خرید

اسکرابر ها دستگاه های کف شوی صنعتی تجهیزات مکانیزه ایی می باشند که برای شستشو و نظافت موثر سطوح کف طراحی و تولید شده اند. استفاده از این دستگاه ها برای انجام امور نظافتی نه تنها سرعت عملیات نظافت را بالاتر می برد بلکه تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت نظافتی دارد. از مهمترین ویژگی های دستگاه های کف شوی می توان به همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح توسط این دستگاه ها اشاره نمود. دستگاه های کف شوی بر خلاف شیوه های سنتی که موجب انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند همواره از پاشش آب تمیز برای شستشوی سطوح استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. 

طبقه بندی دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت دستگاه 

دستگاه های کف شوی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و کف شوی های خودرویی تقسیم می شوند. در نمونه های خودرویی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و ان را هدایت می نماید در حالی که در نمونه های سرنشین دار کاربر روی صندلی اپراتور نشسته و آن را همانند هدایت خودرو، هدایت می نماید. ابعاد و پهنای کاری نمونه های خودرویی در مقایسه با ابعاد و پهنای کاری نمونه های دستی بسیار بیشتر بوده و از این رو برای نظافت اماکن وسیع گزینه مناسبی می باشند. 

ویژگی های اسکرابر خودرویی

اسکرابر های خودرویی در مقایسه با نمونه های دستی ابعاد بزرگتر داشته و از این رو پهنای کاری بیشتر و مخازن آب بزرگ تری نیز دارند. به واسطه استفاده از طراحی مهندسی در ساخت این دستگاه ها امکان دسترسی به بخش های داخلی آن به راحتی برای کاربر فراهم می باشد. فشار رو به پایی اعمال شده بر روی برس های دستگاه، میزان تماس برس با سطوح را افزایش داده و موجب افزایش کیفیت نظافتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت می شود. 

درخواست اطلاعات :