meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت اماکن تفریحی با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOM

پارک ها و اماکن تفریحی محیط هایی با رفت و آمد عموم مردم هستند که باید نظافت و تمیزی آن مورد توجه قرار گیرد. فضای آلوده علاوه بر این که تهدیدی برای سلامت افراد به شمار می آید، میزان رضایت و علاقه مندی مشتریان و مراجعه کنندگان کاهش می یابد. بنابراین در چنین شرایطی نظافت دائمی و اصولی محوطه یک مجموعه تفریحی ورزشی اهمیت پیدا می کند. با توجه به این که در اماکن بزرگ و پر رفت و آمد فرآیند نظافت باید پیوسته صورت گیرد، استفاده از تجهیزات حرفه ای و کارآمد ضروری خواهد بود. ابزارهای سنتی کاربر را مجبور به انجام حرکات تکرار شونده می کنند و از طرفی باعث پخش شدن گرد و خاک در هوا می شوند که این پدیده ها به سلامت نیروهای انسانی آسیب وارد می کند. به منظور از میان برداشتن مشکلاتی از این قبیل و هم چنین نظافتی با سرعت و کیفیت بالا دستگاه های مکانیزه نظافتی همانند سوییپر صنعتی ساخته می شوند.

نظافت محوطه با سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر صنعتی به منظور نظافت سطح زمین طراحی و ساخته شده است و انواع آلودگی ها مانند گرد و خاک، برگ درخت، ته سیگار و سایر زباله های ریز و درشت خشک را جمع آوری می کند. طراحی این دستگاه مانند یک خودرو بوده که اپراتور بر روی صندلی مخصوص نشسته و هدایت دستگاه را در دست می گیرد. از همین رو کاربری سوییپر صنعتی بسیار ساده و آسان و بدون اعمال فشار مضاعف بر کاربر می باشد. سوییپرها پهنای نظافتی بالا و ابعاد منسجمی دارند که برای نظافت محیط های بزرگ و وسیع مناسب و ایده آل هستند.

عملکرد دستگاه سوییپر

سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی دارای یک برس رولی در بخش مرکزی و دو برس دیسکی شکل در کناره ها می باشد که سبب می شود در مسیر حرکت خود تمامی آلودگی ها را جمع آوری نموده و به داخل مخزن خاکروبه دستگاه انتقال دهد. برس های جانبی با حرکت دوار خود زباله های قرار گرفته در گوشه ها و کناره ها را به سمت بخش مرکزی سوییپر فرستاده و در نهایت به وسیله برس مرکزی به مخزن هدایت می شوند. برس های کناری دارای دریچه های مکش هستند که از انتشار گرد و خاک در هوا ممانعت می کند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :