meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : SLALOM برند : RCM گروه : سوییپر

استفاده از سوییپر در اماکن تفریحی

در یک محیط عمومی با آمد و شد بالا مقدار زیادی گرد و خاک و زباله بر روی سطح زمین پراکنده می شود که به منظور حفظ بهداشت و تمیزی محیط لازم است جمع آوری گردند.

در مکان های عمومی و اماکن تفریحی از جمله موزه ها و معابر عابر پیاده، حفظ نظافت و زیبایی  از جمله عوامل مهم و موثر در زیبایی جلوه های بصری می باشد.

رفت و آمد افراد موجب پراکنده شدن مقادیر زیادی گرد و خاک و زباله و آلودگی می گردد. انجام نظافت توسط نیروهای انسانی و بکار گیری روش های دستی نظافت، امری زمانبر و هزینه بر می باشد و در نهایت نیز کیفیت مطلوبی را به همراه نخواهد داشت.

لذا برای افزایش سطح کیفی و کاهش زمان در نظافت این مکان ها استفاده از دستگاه های نوین نظافت، چون سوییپر صنعتی بسیار مفید و کارامد می باشد.

همچنین جلوگیری از بوجود آمدن و پخش ذرات گرد و خاک در محیط های عمومی، امری بسیار موثر و هائز اهمیت است. در سویپر استفاده از سیستم مکش بر روی برس های جانبی، از مزیت های آن نسبت به روش های دستی و سنتی نظافت می باشد که به طور کامل موجب جلوگیری از انتشار ذرات آلودگی به محیط پیرامون می گردد.

اهمیت برس های موجود در سوییپر صنعتی

عملیات نظافت در سوییپرها توسط برس غلطکی موجود در قسمت میانی دستگاه انجام می گیرد و با گردش خود در حین نظافت، آلودگی ها و مواد موجود بر روی سطح را به داخل مخزن منتقل می نماید. از پارامتر های مهم در این دستگاه ها طول برس غلطکی مرکزی آن‌ها می باشد که هرچه طول برس غلطکی بزرگتر باشد، پهنای نظافت وسیع تر می باشد.

برس های جانبی موجود در این دستگاه ها صرفا به منظور هدایت مواد جامد به قسمت میانی دستگاه بوده و کارایی ویژه این برس ها پوشش دهی آن‌ها در نظافت کناره های دیوار و جداول و زوایای اطراف می باشد. 

درخواست اطلاعات :