meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محیط های بیرونی با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOM
پارک ها، اماکن باز و وسیع، پارکینگ ها به دلیل وزش باد و تردد مداوم افراد و خودروها با مشکل پخش شدن گرد و خاک، شاخ و برگ درختان و ذرات ریز در محیط مواجه هستند. جمع آوری این آلودگی ها از فضای این مکان ها توسط نیروی خدماتی و با استفاده از روش های قدیمی و دستی کاری دشوار و بسیار زمان بر است. استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافت میتواند راهکار بهینه ای جهت سرعت بخشیدن به انجام نظافت این محیط ها باشد. سویپر صنعتی یکی از کارامدترین تجهیزات نظافتی است که با قابلیت جمع آوری حجم بالایی از گرد و غبار و ذرات ریز، این فرایند زمان بر را با سرعت بیشتری انجام دهد. سوییپر از نظر نحوه هدایت به دو دسته سوییپر دستی و خودرویی تقسیم بندی میشود. هر یک از این سویپر ها با باتری و یا سوخت فسیلی بنزین و دیزل کار میکند.

ایمنی دستگاه سوییپر خودرویی

سوییپر های سرنشین دار یا خودرویی دارای ساختار ایمن و ارگونومیک میباشد. کاربر در هنگام استفاده از این دستگاه دید کامل و مطلوبی را در محیط کار خواهد داشت. در نتیجه احاطه کاربر بر محیط افزایش داشته و از آسیب های احتمالی ناشی از برخورد دستگاه با موانع و افراد جلوگیری میشود. این سوییپر ها دارای کاربری آسان جهت نظافت محیط و هدایت آن میباشد.

نکاتی جهت افزایش دوام دستگاه سوییپر

سوییپر در جمع آوری آلودگی ها و نظافت پارک ها کارایی بالایی دارد. عملکرد موثرتر دستگاه زمانی حاصل میشود برگ ها و آلودگی ها کاملا خشک باشند. برگ های خیس و گل آلود ممکن است برای برس های دستگاه مشکل ایجاد کند. این دستگاه بهتر است با سرعتی حرکت کند که نظافت در یک بار به طور کامل صورت پذیرد. نکته دیگر در حفظ سلامت دستگاه و عمر برس ها، حرکت با احتیاط از روی دست انداز ها در معابر میباشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :