meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد اسکرابر خودرویی در نظافت بیمارستان

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA66BM70
شستشو و نظافت سطوح کف در بیمارستان ها و کلینیک ها امری ضروری و حیاتی می باشد چرا که این اماکن به واسطه تردد بالای افراد و بیماران بسیار آلوده بوده و نظافت و شستشوی آنها امری اثر گذار در کنترل و ممانعت از انتشار میکروب ها، قارچ ها و باکتری های مضر می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های ستی و سنتی نه تنها نمی تواند الودگی های محیط را بر طرف کند، بلکه موجب انتشار بیشتر آلودگی ها به سایر نقاط می شود. در حالیکه استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر یا کف شوی صنعتی نظافت موثر و کارآمدی را در زمانی کوتاه تر ارائه می دهد. 

ویژگی های اسکرابر خودرویی

کف شوی های خودرویی دستگاه های مکانیزه ایی برای نظافت و شستشوی سطوح کف می باشند. این دستگاه ها به واسطه تجهیز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف همواره از پاشش اب تمیز برای نظافت سطوح استفاده نموده و از این رو مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. دستگاه های کف شوی با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را جدا می نمایند. این دستگاه ها به منظور مکش آب آلوده ناشی از شستشو مجهز به سیستم مکش و تی می باشند که در انتهای دستگاه نصب شده است. پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آب تمیز و اب کثیف این کف شوی ها از مدل های دستی بیشتر می باشد. بدنه ایی با ساختار دو جداره در ساخت این دستگاه، از اجزای داخلی در برابر ضربات احتمالی محافظت می نماید. 

مزایا استفاده از اسکرابر خودرویی در نظافت 

دستگاه های کف شوی صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی، نظافت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش در هزینه ها از دیگر مزایای استفاده از کف شوی ها در نظافت می باشد. عدم انتشار آلودگی به سایر نقاط از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد که تاثیر بسزایی در کیفیت نظافتی و رعایت اصول بهداشتی محیط هایی چون بیمارستان ها و کلینیک ها دارد .

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :