meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ATOM برند : RCM گروه : سوییپر

نظافت مجتمع تجاری با سوییپر

آلودگی و گرد و خاک در محیط های گوناگون از جمله مراکز پر رفت و آمد مانند مجتمع های تجاری وجود دارد. در مجتمع های تجاری عموم افراد در قشرهای مختلف در تردد هستند و این امکان وجود دارد که یک فرد طی یک مراجعه به مرکز تجاری ساعت های زیادی از وقت خود را در آن بگذارند. تمیزی محیط و نبود گرد و خاک و کثیفی علاوه بر این که از جنبه سلامتی برای افراد اهمیت دارد سبب جلب توجه مشتریان و جذب دوباره آن ها برای دفعات بعدی خواهد شد. بهره مندی از شیوه های مکانیزه نظافتی بالاترین سطح از بهداشت و نظافت را در مجتمع های تجاری به ارمغان می آورد. جهت نظافت سطح زمین یعنی جمع آوری گرد و خاک و زباله های خشک دستگاه سوییپر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کارایی سوییپر در مجتمع تجاری

دستگاه های سوییپر به طور اختصاصی برای نظافت سطح زمین طراحی شده اند که هم در محیط های سرپوشیده و هم فضاهای باز قابل به کار گیری هستند. این دستگاه ها در مدل های باتری دار و با سوخت فسیلی تولید گردیده اند که سوییپرهای دارای موتور الکتریکی جهت کاربرد در محیط های سرپوشیده بسیار مناسب می باشند زیرا آلودگی زیست محیطی ندارند و با اطمینان در فضاهای بسته هم چون مجتمع های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های سوییپر صنعتی

دستگاه های سوییپر خودرویی همانند یک ماشین هدایت می شوند از همین رو برای کاربر هیچ گونه خستگی و آزردگی نخواهد داشت. سوییپر صنعتی فرآیند نظافت را به صورت مکانیزه به انجام می رساند در نتیجه کارایی بی نظیری ارائه می دهد. این دستگاه دارای یک برس رولی و دو برس دیسکی می باشد که در مسیر حرکت خود همه آلودگی ها و گرد و خاک را جمع آوری می کند. کیفیت و کارایی بالا تنها مزیت سوییپر خودرویی نبوده بلکه سبب افزایش سرعت نظافت و بالا رفتن میزان بهره وری نیروهای انسانی نیز می گردد.

درخواست اطلاعات :