meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت پارکینگ های وسیع با دستگاه سوییپر اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : COMBO

پارکینگ های بزرگی که متعلق به مجتمع های عظیم تجاری هستند، تردد بالای وسایل نقلیه در آن ها صورت گرفته و از همین رو به سرعت دچار آلودگی می شوند. گرد و خاک و جرم گرفتگی سطح کف پوش های پارکینگ را فرا می گیرد و وسعت بالای این محیط عملیات نظافت و شستشو را با دشواری مواجه می کند. زیرا به کارگیری روش های دستی نه تنها برای نیروهای انسانی زحمات زیادی به بار می آورد بلکه طی شستشو مقادیر زیادی آب نیز مصرف می شود. در این شرایط بهره مندی از دستگاه های مکانیزه نظافتی بهترین روش بوده و به دلیل آن که در پارکینگ ها هم نظافت و هم شستشو لازم است، دستگاه ترکیبی سوییپر اسکرابر ایده آل ترین نتیجه را بر جای می گذارد.

کارایی دستگاه ترکیبی اسکرابر سوییپر

دستگاه سوییپر اسکرابر ترکیبی از کف شوی و سوییپر است که می تواند فرآیند نظافت و شستشوی سطح زمین را به انجام برساند. این دستگاه شامل برس های دیسکی در بخش جلویی دستگاه برای جمع آوری گرد و خاک و زباله ها و برس های رولی در بخش مرکزی می باشد که وظیفه شستشوی سطوح را بر عهده دارند. نکته قابل توجه در کاربرد دستگاه ترکیبی به حداقل رساندن مدت زمان نظافت و مصرف آب و انرژی است.

تمیزی پارکینگ های وسیع با سوییپر اسکرابر

این دستگاه دارای پهنای نظافتی و شستشوی بزرگی می باشد و در کنار مخازن آب با گنجایش بالا، سبب افزایش سرعت عملیات پاکیزه سازی در یک محیط می گردد. سوییپر اسکرابر علی رغم ابعاد بزرگی که دارد به دلیل برخورداری از طراحی دقیق مهندسی شعاع گردش پایینی دارد و برای دور زدن حداقل فضا را در بر می گیرد، از همین رو قدرت مانور بالای دستگاه رقم می خورد. دستگاه های ترکیبی سوییپر اسکرابر نه تنها کاهش زمان و هزینه ها را در پی دارد بلکه از قدرت بسیار زیادی بهره مند گردیده که می تواند تمیزی را در بهترین سطح کیفیت به انجام برساند.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :