meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت پارکینگ با سویپر خودرویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : R703
ساختمان های تجاری و مجتمع های مسکونی تازه ساز جهت افتتاح نیازمند نظافت محیط و رفع آلودگی مواد ساختمانی هستند. سطح پارکینگ یکی از بخش های این اماکن است که هم در زمان افتتاح و هم در زمان استفاده، به یک ابزار نظافتی نیاز دارد. عدم توجه به نظافت منظم و با کیفیت پارکینگ، محیط را نا زیبا جلوه داده و تهدیدی برای خودرو ها و سلامت افراد می باشد. سویپر صنعتی از جمله بهترین راه کار های نظافتی جهت جمع آوری زباله، سنگ ریزه و مواد سبک می باشد. این دستگاه از برس های مرکزی و جانبی خود جهت جمع آوری زباله ها استفاده می نماید.

انواع مدل های سویپر

سوییپر ها بطور کلی به دو دسته مکشی و مکانیکی تقسیم می شوند. سوییپر های مکشی، از سیستم مکش برای انتقال زباله به مخزن استفاده می نمایند و نمونه های مکانیکی از برس مرکزی خود برای انجام این کار بهره می برند. هدایت سوییپر ها به دو روش دستی و خودرویی امکان پذیر است. مدل های دستی که بوسیله کاربر و با کنترل دسته آن هدایت می شوند، از باتری یا نیروی کاربر جهت چرخش برس ها استفاده می نمایند. سوییپر های سرنشین دار نیز به مانند خودرو کنترل و هدایت شده و در مدل های باتری دار، بنزینی و دیزلی تولید می شوند. همچنین دسته ای از سویپر ها تحت عنوان سویپر شهری برای نظافت محیط های شهری مورد استفاده قرار می گیرند که از یک برس اضافی متحرک و کابین مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش بهره می برند.

مزایای استفاده از سویپر خودرویی در نظافت پارکینگ

یکی از بهترین دستگاه های نظافتی جهت جمع آوری سنگ ریزه ها و گرد و خاک موجود در پارکینگ ها، سوییپر خودرویی می باشد. این دستگاه به سهولت توسط کاربر هدایت شده و نیازی به آموزش چندانی ندارد. سویپر خودرویی دارای قدرت مانور بالایی بوده و به فضای کمی در حین دور زدن نیاز دارد. این جاروهای خیابانی در نمونه های باتری دار و بنزینی یا دیزلی تولید می شوند و قادرند تا چند ساعت بدون نیاز به شارژ باتری یا سوخت گیری محیط را تمیز نمایند. سرعت بالای نظافت و عملکرد بسیار خوب از دیگر مزایای آن می باشد که موجب شده نیازی به حرکت دوباره بر روی یک مکان جاروب شده نباشد

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :