meta name="video_type" content="video/mp4" />

جاروی شهری مکانیزه و نظافت سریع و ایمن خیابان ها

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SUPERBOXER

نظافت خیابان ها، محوطه های شهری، پیاده روها و پارک ها به علت وسعت زیاد و قرارگیری در معرض حجم زیاد آلودگی ها، عموما عملیاتی زمان بر و پرزحمت می باشد و نیازمند به کارگیری تعداد زیادی نیرو است. از طرف دیگر این محوطه ها تأثیر بسیار شگرفی بر زیبایی شهر می گذارند و از رو نیازمند نظافت مستمر و دوره ای می باشند. استفاده از دستگاه های مکانیزه ای که به همین منظور طراحی شده باشند می تواند در رسیدن به این امر مهم  بسیار مفید باشد.

دستگاه سوییپر

دستگاه سوییپر با قابلیت انجام عملیات نظافت و گردروبی، بسیار مناسب برای به کارگیری در محیط های شهری می باشد و می تواند آلودگی های جامد و خشک کوچک و بزرگ را به طور مؤثر از میان بردارد. دستگاه جاروب خیابانی در دو نوع دیزلی و باتری دار و همین طور دستی و سرنشین دار طراحی شده است که نوع دیزلی و سرنشین دار امکان نظافت سریع تر و کارآمد تری را در این گونه محیط ها فراهم می آورد.

جاروب شهری سرنشین دار

این دستگاه که عموما دارای منبع تغذیه دیزلی می باشد، بدون محدودیت شارژ باتری می تواند به مدت طولانی در محیط های باز مورد استفاده قرار گیرد، همچنین طراحی این دستگاه به گونه است که کاربر هنگامی که بر روی آن نشسته است بیشترین دید را نسبت به محیط اطراف خواهد داشت و بدون خستگی می تواند به نظافت بپردازد، امری که بدون به کارگیری این دستگاه مکانیزه و با استفاده از روش های سنتی عملا غیر ممکن می باشد.

دیگر مزایای به کارگیری سوییپر صنعتی در محوطه های شهری

- تخلیه آسان مخزن

- جاروب گوشه و کناره ها و مناطق با دسترسی سخت تر

- به کارگیری آسان

- کاهش زمان نظافت

- کاهش تعداد نیرو جهت انجام امر نظافت

- بهبود کیفیت نظافت انجام شده

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :