meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت پارکینگ با استفاده از سویپر شهری

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : RONDA
نیروهای خدماتی از عهده ی نظافت محیط های با وسعت زیاد همچون محیط های شهری و پارکینگ مراکز تجاری و فروشگاهی بزرگ، بر نیامده و این کار با بکارگیری یک دستگاه مکانیزه پیشرفته به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد. سویپر شهری یکی از بهترین و کارآمدترین تجهیزات در این زمینه می باشد که علاوه بر سرعت و کیفیت بالا در پاکسازی سطوح از زباله ها و آلودگی ها، گرد و خاک موجود را نیز جمع آوری می کند. سویپر شهری دارای موتور دیزلی بوده و به آسانی توسط کاربر هدایت می شود. 

نظافت با سویپر شهری

سویپر شهری، به موتور دیزلی با توان کاری بالا مجهز بوده و نظافت سطوح شهری را بوسیله ی چند برس انجام می دهد. برس یا برس های کناری دستگاه وظیفه جمع آوری زباله ها را داشته و یک برس متحرک با قابلیت کارکرد در دو طرف دستگاه، برای جمع آوری آلودگی ها از کنار جداول و مکان های با دسترسی دشوار مورد استفاده قرار می گیرد. این جاروی نظافتی، دارای سیستم گرمایش و سرمایش بوده و امکان استفاده از دستگاه را در شرایط آب و هوایی مختلف ممکن می سازد. این دستگاه همچنین دارای یک نازل پاشش آب بوده که آب را بر روی برس ها می پاشد. با این کار، گرد و خاک در محیط پراکنده نشده و محیط بهتر نظافت می شود. 

فیلترسازی

سویپر ها مجهز به سیستم مکش جهت فیلترسازی ذرات ریز و انجام عملیات نظافت بدون انتشار گرد و غبار در محیط می باشند. سیستم فیلترسازی در سویپپر ها، قدرت دستگاه در جمع آوری گرد و خاک را افزایش داده و از بازگشت ذرات ریز گرد و غبار به محیط جلوگیری می کند. این مزیت هنگام تخلیه مخزن دستگاه نیز می تواند سبب عدم پخش مجدد آلودگی ها در هوا شود. در میان سویپر ها، دستگاه سویپر شهری دارای سیستم فیلترسازی با قدرت بالاتری می باشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :