meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و خشک نمود خودرو ها با استفاده از دستگاه کارواش تمام اتوماتیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'START
امروزه به واسطه مشغله زیاد و عدم کیفیت در شستشوی دستی خودرو ها، استفاده از دستگاه های کارواش اتوماتیک برای نظافت و شستشوی خودرو ها از محبوبیت ویژه ایی دربین صاحبان خودرو ها برخوردار است. دستگاه های کارواش اتوماتیک با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری خودرو هارا نظافت کرده و باعث درخشش آنها می شوند.

دستگاه کارواش اتوماتیک دروازه ایی 

یکی از مدل های دستگاه ای کارواش اتوماتیک، کارواش دروازه ایی می باشد. این دستگاه ها مجهز به دو برس عمودی برای نظافت و شستشوی سطوح جانبی خودرو و یک برس افقی برای شستشوی سطوح جلو، عقب و سقف خودرو می باشند. این دستگاه ها به منظور نظافت هر چه بیشتر و بهتر خودرو ها، مجهز به برس های رینگ شوی و سیستم زاویه گیری برس های عمودی می باشد. بدنه دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک به خاطر افزایش مقاومت دستگاه در محیط کاری مرطوب، از جنس فولاد با روکش گالوانیزه گرم می باشد. به منظور افزایش سطح ایمنی دستگاه و عدم آسیب به خودرو ها این کارواش ها مجهز به انواع سیستم های ایمنی مانند فوتوسل های کنترل فاصله خشک کن فوقانی و بدنه خودرو می باشند. این کارواش ها مجهز به موتور های خشک کن بوده که با دمش هوای گرم موجب خشک شدن سطح خودرو می شوند.

مزایای شستشوی خودرو با کارواش تمام اتوماتیک

کارواش های تمام اتوماتیک به واسطه تجهیزات به کار رفته در ساختارشان، علاوه بر اینکه نسبت به شیوه های سنتی با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر خودرو ها را شستشو می دهند، باعث کاهش و صرفه جوی در مصرف آب نیز می شوند. شستشوی دستی خودرو ها با شلنگ معمولی در حدود 400 لیتر آب نیاز دارد در ای که در کارواش های اتوماتیک این مقدار به 150 لیتر کاهش می یابد. در صورت تجهیز کارواش اتوماتیک به سیستم بازیافت و تصفیه آب حجم آب مصرف شده در کارواش های اتوماتیک بسته به برنامه شستشو به 10 تا 50 لیتر کاهش می یابد. علاوه بر اینها کارواش های اتوماتیک نظافت و شستشوی کف و شاسی های خودرو را به راحتی انجام می دهند در حالیکه شستشوی این قسمت ها به شیوه سنتی بسیار زمان بر بوده و دشوار می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :