meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه در مراکز تجاری با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOM

مجتمع های تجاری بزرگ به طور معمول دارای محوطه های وسیعی نیز هستند که رفت و آمد فراوانی در آن ها صورت می گیرد و نظافت دستی به دلیل هزینه بالای نیروی انسانی، قسمتی عظیمی از سرمایه و سود خالص مجموعه را به خود اختصاص می دهد. یکی دیگر از مشکلات اساسی نظافت دستی سرعت پایین در جمع آوری زباله های خشک  آن است، که در مجموعه ای همانند یک مجتمع تجاری که رفت و آمد در آن بالا است یک معضل اساسی به حساب می آید.

از این رو نظافت صنعتی جایگزین نظافت دستی شده است، جمع آوری زباله های خشک و گرد و خاک با بهره گیری از سوییپر به سرعت انجام گرفته و نیروی انسانی را به حداقل می رساند. کاهش هزینه ای که مجموعه ها از صنعتی کردن نظافت خود می بینند در بازه چند ماه آشکار می شود. سوییپر از نظر کاربری به دو نوع سرنشین دار و دستی تقسیم می شود، در ادامه راجع به هرکدام توضیحی آورده شده است.

انواع سوییپر

سوییپر دستی به نوعی از سوییپر گفته می شود که کاربر با در دست گرفتن میله هدایتی که در قسمت انتهایی آن قرار داده شده است، سوییپر را هدایت می کند. در بعضی از سوییپر های دستی موتور جلوبرنده تعبیه شده است که منبع تغذیه آن ها باتری، بنزین یا گازوئیل است، نوع دیگر به صورت مکانیکی است و با نیروی جلو برنده ای که توسط خود کاربر به دستگاه وارد می شود حرکت می کند. در سوییپر سرنشین دار مکانی برای نشستن کاربر تعبیه شده است تا کاربر بنشیند و هدایت سوییپر را بر عهده گیرد.

سوییپر سرنشین دار مناسب مجتمع تجاری های بزرگ

سوییپر سرنشین دار مصرف انرژی توسط کاربر را به حداقل رسانده و تنها با هدایت کردن آن، نظافت گرد و خاک و زباله های خشک به صورت کامل صورت می گیرد. ابن امر موجب به حداقل رسیدن نیروی انسانی می شود. همچنین این مدل سوییپر به دلیل ابعاد بزرگ تر فضای بیشتری را در یک بار عبور نظافت می کند که در سرعت انجام کار تاثیر زیادی دارد. سوییپر سرنشین دار از نظر منبع تغذیه به سه نوع باتری دار، دیزلی و بنزینی تقسیم می شود، برای نظافت محیط داخلی مجتمع های تجاری بهتر است از سوییپر باتری دار بهره گرفته شود زیرا در محیط های سربسته به دلیل ایجاد آلودگی محیطی توسط سوییپر دیزلی و بنزینی، هوای تمیز مجتمع را از بین می برند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :