meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : DUEMILA برند : RCM گروه : سوییپر

حذف آلاینده های محیط با سوییپر صنعتی

کارخانه های سیمان محوطه های وسیعی دارند که به دلیل انجام فرآیندهای صنعتی مختلف بر روی مواد اولیه و هم چنین جا به جایی محصولات در این محوطه ها مقدار زیادی آلودگی پراکنده می شود. گرد و خاک و سنگ عمده ای آلودگی ها را تشکیل داده و نقشی اساسی در آلودگی محیط دارند. در این دسته از مراکز صنعتی آلودگی شدید بوده و لازم است هر چه سریع تر از میان برداشته شوند و این در حالی است که جمع آوری آلاینده های صنعتی در واحدهای صنعتی که کارکردهای سنگین دارند با استفاده از شیوه های دستی امکان پذیر نبوده و در صورت نظافت محیط با چنین روش هایی به عملیاتی سخت و طاقت فرسا تبدیل می گردد. به منظور حذف سریع و آسان آلودگی های صنعتی بدون ایجاد مشکلات ذکر شده تجهیزات مکانیزه نظافتی همانند سوییپر صنعتی طراحی و ساخته شده اند.

نظافت محوطه های وسیع با سوییپر سر نشین دار

دستگاه سوییپر صنعتی یک ابزار مکانیزه با ساختاری کاملاً صنعتی است که جهت به کار گیری در شرایط سخت و دشوار کاری مناسب و ایده آل می باشد. این جاروب های صنعتی دارای قابلیت جمع آوری مواد سخت هستند که جهت نظافت واحدهای صنعتی به ویژه در کارخانه های تولید سیمان مورد استفاده قرار می گیرند. سوییپر با داشتن برس های مرکزی و جانبی، قدرت مکانیکی بالا و هم چنین دارا بودن دریچه های مکنده بالا محوطه کارخانه را تمیز نموده و آلودگی ها را در مخزن خود جای می دهد.

سوییپر صنعتی کابین دار با هدایت خودرویی

از آن جایی که دستگاه های سوییپر به طور معمول در محیط های وسیع به کار می روند ابعاد بزرگ تری دارند و در نتیجه به صورت خودرویی هدایت می شوند، به این صورت که کاربر بر روی صندلی مخصوص قرار گرفته و با در دست گرفتن فرمان کنترلی هدایت دستگاه را بر عهده می گیرد. قدرت و توانمندی بالا، سرعت عمل و عملکرد مناسب سوییپرهای سرنشین دار تقاضا را برای استفاده از این دستگاه ها افزایش داده است. با توجه به این که دستگاه های سوییپر خودرویی در محیط های باز کاربرد دارند، جهت فراهم ساختن سطح بالاتری از ایمنی و تسهیل شرایط کاری برای کاربران برخی از انواع آن مجهز به کابین می باشند. علاوه بر این سوییپرها به سیستم گرمایشی و سرمایشی نیز تجهیز گردیده اند که امکان استفاده از این دستگاه را در شرایط آب و هوایی مختلف فراه می آورد.

 

درخواست اطلاعات :