meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت صنایع سیمان با سوییپر صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA

مراکز صنعتی مانند کارخانه های سیمان و صنایع وابسته به آن از جمله مراکزی هستند که مقادیر زیادی از آلودگی تولید می کنند و بخش عمده ای از این آلودگی ها در محوطه پراکنده شده و حتی تا مسافت های دورتر انتشار می یابند. آلودگی های مشاهده شده در صنایع سیمان در هنگام انجام فرآیندهای صنعتی و جا به جایی مواد حاصل می شوند و باقی ماندن این ذرات در محیط آلودگی هوا و محیط زیست را در پی خواهد داشت. به منظور جمع آوری ضایعات دور ریختنی از محیط پیرامون کارخانه های سیمان می توان از دستگاه سوییپر صنعتی بهر گیری نمود و به نتیجه ای مطلوب دست یافت.

نحوه عملکرد سوییپر

سوییپر سرنشین دار وظیفه نظافت سطوح هموار را بر عهده دارد با داشتن عملکردی دوگانه یعنی استفاده از نیروی مکانیکی و قدرت مکش عملکردی مطلوب و قابل توجه ارائه می دهد. بر غلتکی سوییپر که در مرکز دستگاه قرار گرفته به همراه برس های جانبی تمامی آلودگی های موجود در مسیر حرکت سویپر را جمع آوری کرده و به درون مخزن زباله دستگاه هدایت می کند. برس های دیسکی کناری آلودگی ها را به سمت برس استوانه ای فرستاده و به درون مخزن می ریزند و از طرفی سامانه مکش موجود بر روی برس های کناری گرد و غبار حاصل از عملیات جاروب را مکش کرده و از پخش آن ها در هوا جلوگیری می کند.

ویژگی های سوییپر سرنشین دار

دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که سبب جلب رضایت کاربران می گردد. وجود سامانه مکش بر روی برس های کناری، دید بالای کاربر و تسلط او بر اطراف، قدرت فیلتراسیون بالای دستگاه، تجهیز به کابین سرپوشیده دارای پنجره و سیستم سرمایش و گرمایش، تخلیه مخزن با جک هیدرولیکی، قدرت مانور بالا، پهنای نظافت بالا، گنجایش بالای مخزن، موتور دیزلی، سهولت کاربری و ... از جمله ویژگی هایی است که دستگاه سوییپر صنعتی را از سایر محصولات مشابه متمایز می سازد.

 


 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :