meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه کارخانه سیمان با دستگاه سوییپر صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE

در بسیاری از محیط های صنعتی انواع آلودگی و در حجم بالا تولید شده که این آلودگی در محیط هایی که با مواد پودری سر و کار دارند بیشتر می شود. کارخانه های سیمان یکی از مراکز صنعتی است که به دلیل وجود انبوهی از سیمان مقدار زیادی آلودگی در محیط وجود دارد. گرد و خاک، سنگ ریزه به دلایل مختلف در محوطه کارخانه پخش می شود که سبب آلودگی محیط شده و پیامدهای ناخوشایندی در پی دارد، به عنوان مثال محیط زیست و هوا را آلوده می کند و حتی سلامت کارکنان را به خطر می اندازد. علاوه بر این آلودگی کیفیت محصولات تولیدی را تحت تأثیر قرار می دهد. مراکز صنعتی هم چون کارخانه های سیمان محیط های وسیعی دارند که نظافت آن ها با استفاده از روش های سنتی غیر ممکن خواهد بود، بنابراین دستگاه کارآمد و مقاوم سوییپر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مکانیزم عملکرد سوییپر صنعتی

سوییپر یا جاروب صنعتی ابزاری مکانیزه برای نظافت سطح زمین در ابعاد وسیع است که در زمانی کوتاه حجم بالایی از آلودگی را جمع آوری می کند. سوییپر که همانند یک خودرو هدایت می شود، دارای یک برس مرکزی استوانه ای شکل و دو برس کناری دیسکی می باشد. برس مرکزی عملکردی مکانیکی دارد به این صورت که آلودگی ها را از سطح زمین بلند کرده و به درون مخزن خاکروبه می فرستد و برس های جانبی نیز آلودگی ها را جمع می کنند و به سمت برس استوانه ای انتقال می دهند. برس های کناری مجهز به دریچه های هوا هستند که عمل مکش را انجام داده و از انتشار گرد و خاک جلوگیری می کند.

سوییپر دیزلی

دستگاه سویپر صنعتی یا جاروب محوطه سرنشین دار در انواع باتری دار و دیزلی طراحی و ساخته شده است و کاربران متناسب با شرایط خود آن را انتخاب می کنند. دستگاه سوییپر با سوخت فسیلی برای نظافت محیط های صنعتی به خصوص محوطه های باز بسیار مناسب بوده و با یک بار سوخت گیری می تواند تا چند ساعت کار کند و موجب افزایش کارایی و بهره وری نیروهای انسانی می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :