meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه های وسیع با سوییپر خودرویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA

محیط های آلوده و پر گرد و خاک مانند محوطه های وسیع در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی عملیاتی دشوار بوده و همواره یکی از دغدغه های اساسی مربوط به محیط های صنعتی می باشد. جمع آوری حجم بالای زباله و گرد خاک از سطوح وسیع با استفاده از شیوه های دستی امکان پذیر نبوده و نیروهای انسانی را با مشکلات زیادی مواجه می کند؛ از جمله آن که نیاز به حضور تعداد زیادی از نیروهای انسانی با صرف انرژی مضاعف بوده و گرد و خاک پدید آمده می تواند منجر به بیماری های تنفسی گردد. از همین رو بهره مندی از تجهیزات پیشرفته نظافتی هم چون دستگاه سوییپر می تواند روشی ایده آل و کارآمد در رفع مشکلات مربوط به فعالیت های نظافتی به شمار آید.

دستگاه سوییپر سرنشین دار

سوییپر صنعتی دستگاهی است که با گسترش روز افزون علم و فناوری به منظور نظافت سطح زمین در محیط های وسیع طراحی و ساخته شده است. این دستگاه همانند یک خودرو به وسیله سرنشین هدایت می شود و کاربر با در دست گرفتن فرمان هدایتی آن را کنترل می کند. سوییپر صنعتی مجهز به دو نوع برس دیسکی و استوانه ای می باشد به صورتی که برس استوانه ای در مرکز دستگاه و برس های دیسکی در دو طرف جاروب تعبیه شده اند. برس های دیسکی آلودگی ها را به سمت مرکز دستگاه فرستاده و از طریق برس غلتکی به مخزن زباله سویپر می ریزند. علاوه بر این در قسمت فوقانی برس های جانبی دریچه های مکش هوا به منظور جلوگیری از انتشار گرد و خاک قرار داده شده است.

مزایای استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر یا جاروب خیابانی در محیط های گوناگون همانند کارخانه ها، کارگاه ها، مراکز تجاری و ... که محوطه های وسیع دارند مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از کیفیت فوق العاده در نظافت و سرعت عمل بالا برخوردار بوده و آلودگی های سخت سطوح هموار را طی مدت زمانی کوتاه از محیط حذف می کند. سوییپر صنعتی در مدل های متنوع و ابعاد مختلفی ساخته شده است که می توان آن ها را در اماکن گوناگون به کار گرفت و بسته به نوع دستگاه بازدهی عملیات نظافت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :