meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت انبارهای وسیع با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOM

انبارها و سوله ها محلی هایی برای نگه داری و ذخیره سازی انواع مختلف کالا هستند که روزانه حجم زیادی از محصولات به آن وارد شده و یا از آن خارج می شود. حمل و نقل دائمی و پیوسته کالاها و تردد لیفتراک در محیط آلودگی و به خصوص گرد و خاک بر جای می گذارد که این آلودگی ها می تواند بر کیفیت محصولات تأثیر نامطلوب داشته باشد. بنابراین لازم است روش های صحیح نظافتی به کار گرفته شود تا کالاهای موجود در انبار از اثرات ناشی از آلودگی ها در امان بمانند. از همین یکی از مناسب ترین روش ها برای نظافت محیط های وسیع مانند انبار و سوله استفاده از سوییپر صنعتی می باشد.

ویژگی های دستگاه سوییپر

سوییپر یا جاروب صنعتی در انواع و ابعاد متنوعی طراحی و به بازار ارائه شده اند که این امکان را به مشتریان می دهد در هر شرایط و موقعیتی توانند دستگاه مناسب را انتخاب نمایند و از مزیت های بی شمار آن بهره برند. دستگاه سوییپر کیفیت نظافت را افزایش می دهد و هم چنین کارایی نیروهای انسانی را تا چندین برابر بالا می برد و به دلیل داشتن دریچه های مکش هوا بر روی برس های کناری مانع از انتشار گرد و خاک می شود. سرعت، جهت حرکت، موتور مکنده و ارتفاع برس های مرکزی و جلویی توسط کاربر قابل تنظیم می باشد و از ساز و کاری آسان و قابل فهم برخوردار است.

سوییپر باتری دار

سوییپر باتری دار با سطح صدای کم و ابعادی مناسب و جمع و جور برای نظافت محیط های کم عرض و باریک با تراکم موانع محیطی مانند انبار ایده آل خواهد بود؛ به علاوه این رده از سوییپرها جهت نظافت محیط های سرپوشیده مناسب و کارآمد هستند و فیلتر فوق العاده آن مانع از بازگشت گرد و خاک به محیط می شود. سوییپر صنعتی باتری دار آلودگی های مانند خاک، قوطی های کوچک، برگ، ته سیگار و ... را جمع آوری می کند و در مخزن خود جای می دهد و در پایان کار با سهولت از دستگاه جدا شده و تخلیه می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :