meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری آلاینده های خشک با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE
نظافت و جمع اوری آلاینده و گرد و خاک از روی سطوح با استفاده از شیوه های سنتی، کارایی مناسبی نداشته و موجب انتشار گرد و خاک در هوا می گردد. گرد و غبار منتشر شده در فضای پیرامون با نفوذ در سیستم تنفسی افراد می تواند موجب بیماری آنها گردد یا با نشت بر روی تجهیزات و دستگاه های صنعتی، کیفیت محصولات تولیدی و عمر مفید دستگاه ها را کاهش دهد. جمع اوری این الایده ها نه تنها ضامن سلامت افراد و کیفیت محصولات می باشد بلکه، با ارتقا جلوه های بصری محیط موجب آرامش افراد حاضر و شاغل در این محیط ها می گردد، از این رو به کار گیری شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه ایی چون سوییپر ها با کاهش در زمان لازم برای نظافت و استفاده از تکنولوژی های مدرن، مانع از انتشار گرد و غبار در هوای پیرامون می گردد. 

ویژگی های سوییپر خودرویی

سوییپر های خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشتن بر روی صندلی دستگاه، آن را هدایت می نماید. این دستگاه ها با استفاده از چرخش برس های دیسکی جانبی تمامی آلودگی ها را به قسمت میانی دستگاه هدایت نموده و در نهایت آلاینده های جمع اورذی شده در قسمت میانی، به واسطه چرخش عقب گرد برس رولی به داخل مخزن منتقل می شوند. استفاده از برس های دیسکی با قطر بیش از 500 میلیمتر موجب افزایش پهنای نظافتی این دستگاه تا 1540 میلیمتر گردیده است. استفاده از فیلتر های کارتریجی در این سویپر ها با جذب کامل ذرات ریز آلاینده مانع از انتشار آنها در محیط می گردد. قابلیت نصب کابین راننده بر روی این دستگاهه ا از جمله دیگر، مزایای این دستگاه ها می باشد که از کاربر در برابر سرما، گرما و شرایط جوی محافظت می نماید. 

سیستم کنترل گرد و غبار 

سوییپر های صنعتی به منظور کنترل گرد و غبار ناشی از چرخش برس ها، مجهز به سیستم مکش بر روی برس های جانبی بوده و با مکش کامل گرد و غبار مانع از انتشار آنها در فضای پیرامون می گردند. استفاده از لایه لاستیکی بر روی برس های جانبی موجب تقویت خلا ناشی از سیستم مکش شده و توانایی ان را در مکش کامل ذرات گرد و غبار دو چندان می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :