meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت واحدهای صنعتی با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOM

در واحدهای صنعتی به دلیل سر و کار داشتن با مواد صنعتی و هم چنین انجام فرآیندهای صنعتی حجم زیادی از آلودگی تولید شده و در محیط پراکنده می شود. آلاینده های صنعتی که بخش عمده ای از آن بر روی سطح زمین منتشر می شود علاوه بر این که تهدیدی برای سلامت کارکنان مراکز صنعتی است بر محیط زیست اثرات نامطلوب بر جای می گذارد؛ از همین رو ضروری است این آلودگی ها به روش مناسب جمع آوری شده و دفع شوند. در مراکز صنعتی تعداد زیادی از نیروهای انسانی به گمارده می شوند تا نظافت محیط را بر عهده گیرند، مسلماً این عمل نه تنها هزینه های زیادی در پی دارد بلکه کارکنان خدماتی در معرض خطرات ناشی از آلودگی ها مانند استنشاق گرد و خاک قرار می گیرند. یکی از روش های مؤثر برای حذف مواد زائد از محیط های صنعتی استفاده از دستگاه سوییپر می باشد.

جاروب یا سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر خودرویی یا جاروب صنعتی نوعی از تجهیزات نظافت صنعتی است که برای نظافت سطوح وسیع و هموار تولید شده است. برس غلتکی مرکزی و برس های جانبی دیسکی سوییپر زباله های سنگین موجود در سطح زمین را در جمع آوری می کنند و به درون مخزن سوییپر می فرستند. سویپر صنعتی از قدرت مانور بالایی برخوردار است که در جهات مختلف حرکت می کند و در کلیه محیط های نیمه صنعتی و صنعتی قابل به کار گیری می باشد. سوییپر صنعتی با حرکت در نقاط مختلف محیط صنعتی عملیات نظافت سطوح این مکان را با کیفیت مطلوب انجام می هد.

مزایای سوییپر صنعتی

سوییپرها در مدل های باتری دار و بنزینی ارائه شده اند تا کاربران این وسیله با توجه به شرایط محیط مورد نظر و امکانات خود از این وسیله کارآمد بهره ورند. سوییپر سرعت و کیفیت عملیات نظافت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد در نتیجه آن نیز از هزینه های صرف شده برای فعالیت های نظافتی کاسته می شود. سوییپر مجهز به سیستم مکش گرد و خاک است که از انتشار آن در محیط جلوگیری کرده و به علت داشتن سامانه فیلتراسیون قدرتمند ذرات آلاینده به محیط باز نمی گردند.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :