meta name="video_type" content="video/mp4" />

ضدعفونی کردن محیط مرتبط با صنایع غذایی با بخارشوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO

اهمیت بهداشت در صنایع غذایی و مکان های مرتبط با آن بر هیچکس پوشیده نیست. اما برقراری بهداشت دائمی در این مکان ها نیازمند بهره گیری از دستگاهی است که علاوه بر شستشو، بدون استفاده از مواد شوینده، محیط و سطوح را ضدعفونی کند. با استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی می توان سطوح مرتبط با صنایع غذایی و پزشکی را ضدعفونی و شستشو نمود. این محیط ها به دلیل حساسیت ویژه ای که دارند باید به طور مرتب نظافت شوند و دستگاه نظافتی به هیچ عنوان نباید هوای محیط را به وسیله گرد و خاک و یا گاز مواد شوینده آلوده نماید، زیرا مواد غذایی موجود در این محیط ها به طور مستقیم با سلامت افراد ارتباط دارند و نباید دچار کوچکترین آلودگی گردند. به همین دلیل استفاده از دستگاه بخارشو برای شستشو و نظافت چنین محیط هایی بسیار کاربردی می باشد.

کاربردهای دستگاه بخارشو

از بخارشو برای شستشو، نظافت و همچنین ضد عفونی کردن سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شستشوی مبل و صندلی، در و پنجره، شیشه و نما، دیوار، سطوح کف، آینه، سرویس بهداشتی، تجهیزات و وسایل موجود در محیط توسط دستگاه بخارشو قابل شستشو می باشد.

دستگاه بخارشوی صنعتی

دستگاه بخارشور با ایجاد بخار تا دمای 150 درجه قابلیت شستشوی سطوح مختلف و آلودگی های سخت را دارد. بخار شو دارای دو مخزن مستقل آب و ماده شوینده می باشد که امکان ترکیب آن ها به میزان دلخواه نیز وجود دارد. بدنه بخارشوی صنعتی از جنس استیل می باشد و دارای مقاوت بالایی برای استفاده در محیط های صنعتی است. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از جمله ویژگی های این دستگاه نظافتی پرکاربرد می باشد. مکش بخار و آلودگی ها همزمان با عملیات شستشو توسط دستگاه بخارشوی قابل انجام می باشد. بنابراین به هیچ عنوان آلودگی بر روی سطح باقی نمی ماند.


تگ ها :

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :