meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی شیشه و نما با بخارشوی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO
نما های شیشه ای یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان ها و ادارات هستند و بسیار مورد توجه قرار می گیرند. از آنجا که نمای ساختمان ها به علت تماس مداوم با عوامل محیطی و تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی دچار آلودگی می شوند، نما های شیشه ای نیز به نظافت و شستشوی مرتب و دقیق نیاز دارند. نظافت شیشه به استفاده از روش های قدیمی که با استفاده از دستمال های نظافتی صورت میگرفت کاری زمان بر بوده و کیفیت چندان بالایی از نظافت حاصل نمیشد. برای شستشوی شیشه پنجره ها و نمای ساختمان استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی راه حلی کار آمد و بهینه است، که در مدت زمان کمتری می تواند به نظافت سطوح بیشتری با کیفیت بالاتر بپردازد. با استفاده از بخارشوی آلودگی ها به خوبی شستشو و تمیز شده و هیچ گونه لکه ای بر جای نمی گذارد.

بخارشوی صنعتی

بخار شوی دستگاهی پرکاربرد برای شستشو و ضدعفونی کردن سطوح هموار و ناهموار می باشد. دستگاه های بخارشوی مدرن مجهز به یک سیستم مکش می باشند تا آلودگی های جدا شده از سطح را از محیط جمع آوری نمایند. این مدل از دستگاه بخارشوی دارای مخازن مجزا برای آب تمیز، آب آلوده و مواد شوینده می باشد. برخلاف اغلب دستگاه های مکانیزه نظافتی که برای شستشوی نوع خاصی از سطح طراحی شده اند، دستگاه های بخار شوی برای سطوح متفاوت و در محیط های گوناگون قابل کاربرد می باشند.

مزایای استفاده از بخار شوی صنعتی

بخار آب با حرارت بالا با نفوذ به ناهمواری های ریز سطح، انواع آلودگی ها به ویژه مواد چرب، روغنی و چسبنده را به نحو مناسب از سطح جدا می نماید. از مزایای استفاده از این دستگاه می توان به قابلیت ضد عفونی کنندگی با بخار آب داغ، کیفیت بالای شستشو با حل کردن آلودگی های چرب، انعطاف پذیری بالا و داشتن نازل هایی برای افزایش دسترسی به نقاط مختلف، مصرف آب کمتر، سازگاری با محیط زیست به علت عدم مصرف ماده شوینده شیمیایی، و قابلیت نظافت سطوح هموار و ناهموار عمودی یا افقی اشاره داشت.

تگ ها :

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :