meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : K2160TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستشو و نظافت حیاط با واترجت

نظافت و شستشوی فضای بیرونی ساختمان و حیاط با استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر بوده و به حجم بالای آب نیاز دارد. ماندگاری آلاینده ها و عدم شستشو و نظافت موثر و با کیفیت آنها موجب سفت و سخت شدن ال=نها شده و در نهایت شستشو و نظافت آنها را در مراحل بعدی دشوار می نماید. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه ای مکانیزه و صنعتی همانند دستگاه های واترجت صنعتی راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت کفپوش های حیاط می باشد.

ساز و کار دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. این دستگاه ها به منظور افزایش فشار آب و پاشش آن بر روی سطوح هدف مجهز به پمپ فشار قوی هستند. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت صنعتی شامل فشار آب خروجی و دبی آب خروجی می باشند. هر چه فشار پاشش آب بیشتر باشد، توان دستگاه در حذف لایه های عمیق الودگی بیشتر شده و هر چه دبی آب خروجی بیشتر باشد،‌ سرعت عملیات شستشو و نظافت افزایش می یابد.

انواع دستگاه های واترجت صنعتی

واترجت های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون و حذف انواع آلاینده ها به ویژه آلاینده های چرب و روغنی در دو نوع واترجت های اب گرم و واترجت های آب سرد طراحی و تولید می شوند. واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشند. تجهیز این دستگاه ها به سیستم گرمکن موجب افزایش وزن و ابعاد دستگاه در مقایسه با نمونه های آب سرد می گردد. از این رو برای نگهداری به فضای بیشتری نیاز دارند. 

درخواست اطلاعات :