meta name="video_type" content="video/mp4" />

از بین بردن آلودگی ها و لکه های شیشه با بخارشوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM صنعت : سایر گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO
در ساختمان های اداری تعداد پنجره ها و شیشه های زیادی است و نظافت آنها کاری دشوار و خسته کننده برای کاربر به حساب می آید. از طرفی به جا ماندن رد انگشت، گرد و غبار و آثار بارندگی بر روی آنها باعث کاهش شفافیت آنها میشود. نظافت این شیشه ها به دلیل تعدد آنها با روش های دستی کاری بسیار زمان بر و خسته کننده است. با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی همچون بخارشوی صنعتی فرایند نظافت شیشه ها در ساختمان ها و محیط های اداری کاری راحت و سریع می باشد. دستگاه بخارشوی صنعتی با ایجاد بخار تا 150 درجه سانتیگراد قابلیت از بین بردن لکه ها آلودگی سطوح را دارد. از این دستگاه برای نظافت سطوح مختلف حتی شستشوی شیشه و نما نیز استفاده می شود.

بخارشوی صنعتی

دستگاه بخار شوی صنعتی مجهز به سیستم دیگ بخار بوده و میتواند بخار آب با دمای 150 درجه تولید کند. بخارشو با بهره گیری از نظافت سطوح با بخار آب داغ قابلیت برطرف کردن سخت ترین آلودگی ها را فراهم میکند. این دستگاه صنعتی با مکش آلودگی های حل شده توسط بخار داغ و پر فشار، نظافت و ضدعفونی شدن محیط را به همراه دارد.

مزایای استفاده از بخارشوی صنعتی

از اصلی ترین مزایای استفاده از بخارشو صنعتی عدم استفاده این دستگاه از مواد شیمیایی و ضدعفونی کننده های اضافی است. این دستگاه به دلیل تولید بخار با دمای بالا سبب شستشوی عمیق سطوح داده و از بین رفتن باکتری ها،‌میکروبها، انواع قارچ ها، کپک ها و ضدعفونی شدن محیط را تضمین میکند. همچنین بخار آب داغ به سرعت از سطوح نظافت خشک شده و رطوبت در محیط باقی نمی ماند. صدای پایین این دستگاه، صرفه جوی در مصرف آب و مواد شوینده و ضدعفونی کننده و قابلیت استفاده طولانی مدت این دستگاه، از مزایای اصلی آن به حساب می آید.

تگ ها :

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :