meta name="video_type" content="video/mp4" />

اسکرابر چیست؟

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

اسکرابر چیست؟ از مهم ترین سوالاتی که درباره دستگاه اسکرابر در ذهن همگان وجود دارد اینست که اسکرابر چیست و به چه منظور طراحی و تولید گشته است، کاربرد اسکرابر در چه اماکنی ایست و... که جواب همه این سوال ها به توضیح تفصیلی اسکرابر بر می گردد. دستگاه اسکرابر از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی می باشد. این دستگاه از کاربردی ترین و مکانیزه ترین تجهیزات نظافت و شستشوی سطوح هموار کف می باشد.

اسکرابر چیست و مکانیزم عمل آن چگونه است؟

کارکرد دستگاه اسکرابر یا همان کفشوی صنعتی بدین صورت است که این دستگاه از روی سطوح آلوده حرکت می کند. مکانیزم کفشوی صنعتی به این صورت است که پاشش آب و مواد شوینده و برس زنی انجام می شود و همزمان با این فرآیند ها مکش آب کثیف انجام می گردد. مکش آب به داخل مخزن آب کثیف به طور کامل موجب خشک شدن سطوح آلوده می گردد.

مزایای استفاده از اسکرابر چیست؟

بهره گیری از همه دستگاه های نظافت صنعتی مزایای بسیاری دارد؛ کفشوی صنعتی نیز ویژگی های بسیاری به همراه دارد که موجب بهبود فرآیند نظافت می گردد. افزایش کیفیت شستشو، کاهش مدت زمان نظافت به دلیل سرعت بالای زمین شور صنعتی، کاهش مزاحمت بر اثر نظافت به دلیل سرعت بالای نظافت، بهبود کیفیت شستشو، کاهش هزینه ها، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، سازگاری با طبیعت، سهولت کاربری و...

انواع اسکرابر چیست و کاربرد اسکرابر چیست؟

دستگاه اسکرابر صنعتی از کاربردی ترین تجهیزات نظافت صنعتی می باشد که قابلیت شستشو و خشک کردن سطوح هموار کف را دارا می باشد. زمین شوی صنعتی به دلیل ساختار خاص و طراحی در مدل های متفاوت قابلیت شستشوی سطوح کوچک و بزرگ را دارد. دستگاه اسکرابر به دو دسته اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار تقسیم می شود. از دستگاه های کفشوی صنعتی با پهنای نظافتی بزرگ و سرنشین دار می توان به منظور شستشو و خشک کردن همزمان سطوح هموار در مجتمع های تجاری، انبار ها، پارکینگ ها و اماکنی با سطوح گسترده بهره برد. از دستگاه زمین شور دستی نیز می توان در شستشوی سطوح انبارهایی با موانع زیاد و شستشوی اماکن کوچک با سطوح کم وسعت مانند ادارات و... استفاده کرد. همچنین دستگاه اسکرابر دو نوع باطری دار و کابلی دارد که اسکرابر باطری دار در اماکنی که امکان دسترسی به پریز برق وجود نداشته باشد مناسب است و اسکرابر کابلی در اماکنی با دسترسی به پریز برق کاربردی است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :