meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و آماده سازی سطوح با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA66BM60

شستشو و آماده سازی سطوح کف پس از انجام عملیات ساخت و ساز، کاری دشوار و زمان بر می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نه تنها نمی تواند نیاز نظافتی این سطوح را بر طرف سازد بلکه هزینه های هنگفتی را در بر خواهد داشت. این در حالیست که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی موجب تسهیل در عملیات نظافت می گردد.

ساز و کار دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاه های مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. اسکرابر ها با عملیات برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح کف را شستشو داده و نظافت می نمایند. تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده با جمع آوری و مکش آلاینده ها مانع ازتجمع آلاینده ها در محیط شده و در نتیجه با عبور اسکرابر از روی سطوح آلوده،‌سطوحی کاملا خشک و تمیز بر جای می ماند. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف از دیگر بخش های اصلی دستگاه های اسرابر می باشد که ضامن نظافتی موثر و با کیفیت است.

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر

مسلما شستشو و حذف گرد و غباری که در نتیجه ساخت و ساز بر روی سطوح کف نشسته است ، با استفاده از شیوه های سنتی و دستی بسیار دشوار و زمان بر می باشد. در عین حال استفاده از چنین شیوه هایی از توان لازم و کافی در ارائه نظافتی موثر و با کیفیت برخوردار نمی باشد. در حالیکه دستگاه های اسکرابر به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها مکانیزه بوده و ضمن اینکه از سرعت عمل بالایی برخوردار می باشند،‌ کیفیت شستشو را نیز به میزان قابل ملاحظه ای ارتقا می دهد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :