meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محیط های رو باز با سویپر خودرویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : Atom
مراکز تفریحی، اداری، درمانی و صنعتی از فضاهای رو بازی بهره می برند. گرد و خاک، زباله ها و دیگر آلودگی های محیطی، به مرور زمان این محوطه ها را فرا می گیرند. بی توجهی به نظافت محیط های بیرونی موجب انباشت مواد آلوده و کاهش سطح بهداشتی می شود. یک محیط آلوده، زیبایی خود را از دست داده و رغبت افراد را برای کار یا مراجعه به آن را کاهش می دهد. بنابراین نیاز است تا از یک ابزار نظافتی با کیفیت در فضاهای بیرونی استفاده شود. امروزه سوییپر ها نسل جدید و مدرنی از جارو های دستی به حساب آمده که امر نظافت را تسهیل بخشیده اند.

سویپر چگونه محیط را نظافت می کند؟ 

سویپر ها به روش کلی مکشی و مکانیکی، زباله های محیط را جمع آوری می نمایند. در سویپر های مکشی، سیستم مکش زباله ها را به سمت مخزن می فرستد در حالیکه این وظیفه در نمونه های مکانیکی به عهده برس های جانبی و مرکزی می باشد. در سوییپر های مکانیکی، برس های جانبی گرد و خاک و زباله های محیط را جمع آوری نموده و به سمت مرکز دستگاه می فرستد. زباله های جمع شده، از طریق برس مرکزی به داخل مخزن انتقال می یابند. سیستم مکش تعبیه شده بر روی برس های اکثر سوییپر ها نیز، از انتشار گرد و غبار در محیط جلوگیری می نماید.

مزایای استفاده از سویپر سرنشین دار

سویپر سرنشین دار دسته ای از سویپر ها به حساب می آید که به مانند خودرو هدایت می شود. این دستگاه ها قدرت نظافتی بالایی داشته و برای جمع آوری زباله در محیط های متوسط تا وسیع کاربردی اند. کاربر برای هدایت این دستگاه ها، کار دشواری نداشته و تنها با نشستن بر روی صندلی به نظافت محیط می پردازد. عملیات های طولانی نظافت بوسیله این سوییپر ها به سادگی امکان پذیر است. بکارگیری سایه بان و یا کابین مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش نیز امر نظافت را در شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر ساخته است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :