meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت پارکینگ خودرو با سوییپر سرنشین دار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOME
پارکینگ مراکز تجاری، اداری و حتی مسکونی بعد از مدتی بدلیل عوامل محیطی و تردد خودرو ها، دچار آلودگی هایی چون شن، سنگ و گرد و خاک شده و به نظافت نیاز دارد. این مراکز به جهت تردد روزانه خودرو ها باید بطور منظم و  روزانه نظافت شوند. استفاده از روش های سنتی شستشو و نظافت به منظور حذف آلودگی از سطح، فرآیندی غیر منظقی می باشد زیرا سرعت عملیات شستشو به روش دستی بسیار پایین و کیفیت مورد انتظار را تامین نمی کند.

اساس عملکرد دستگاه های سوییپر و مزیت های آن

نحوه علملکرد در دستگاه سویپر بدین صورت می باشد که ابتدا برس های کناری گرد و خاک و آلودگی ها را از اطراف جمع کرده و در بخش مرکزی دستگاه متمرکز می کنند. آلودگی های جمع آوری شده به وسیله یک برس مرکزی رولی شکل به داخل مخزن انتقال داده می شود. مزیت اصلی استفاده از سویپر ها،  افزایش چند برابری سرعت و کیفیت نظافت می باشد. سوییپر ها با عملکرد سریع و بی نقص خود،  از تکرار عملیات نظافت در یک مکان جلوگیری می نمایند.

دستگاه سوییپر دارای طول عمر و مقاومت بالایی بوده و با خرید آن، در هزینه افراد صرفه جویی می شود. سهولت کاربری و برخورداری از یک پنل کنترلی ساده قابل فهم و کاربردی دستگاه، نیاز به آموزش پیچیده های را بر طرف می سازد. این دستگاه  از کمترین مقدار سطح صدا برخوردار است که هیچ گونه آلودگی صوتی برای محیط پیرامونش ایجاد نمی کند. وجود قطعات و چرخ های هیدرولیکی و موتور عایق کاری شده، سطح صدای سویپر را به میزان قابل توجهی کاهش داده است سطح صدای کم سویپر، سبب می شود تا بتوان از این دستگاه در محیط های مسکونی، تجاری و کلیه مراکز با رفت و آمد بالا و در ساعت های مختلف شبانه روز استفاده کرد.درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :