meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو ها با استفاده از دستگاه کارواش

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'START
از آنجایی که دستگاه کارواش اتوماتیک بسیا سریعتر و با کیفیت تر از شیوه های سنتی و دستی خودرو ها را شستشو می دهد، محبوبیت ویژه ایی دربین صاحبان خودرو ها یافته اند. این دستگاه با استفاده از برس های دوار و رولی سطوح خودرو ها راشسته و موجبات تمیزی و درخشش آنها را فراهم می کنند. این دستگاه ها علاوه بر صرفه جویی در زمان باعث کاهش قابل ملاحظه ایی در آب مصرفی می شوند.

مزایای شستشوی خودرو با کارواش دروازه ایی

بیشتر مدل های کارواش دروازه ایی، به منظور نظافت شن و ماسه های چسبیده به بدنه خودرو از یک عملیات پیش شستشو در فرآیند نظافت و شستشو استفاده می کنند. این عملیات علاوه بر اینکه موجب ارتقا کیفیت و نتیجه شستشو می شود با از بین بردن ماسه ها و شن های روی بدنه خودرو مانع از نفوذ آنها به داخل برس های دستگاه شده و در نتیجه از ایجاد خش بر روی سطوح بدنه ممانعت می کند. شستشو با مواد شوینده و آبکشی خودرو مراحل بعدی عملیات شستشو می باشند. آخرین مرحله کارواش، خشک کردن سطح خودرو توسط سیستم خشک کن با استفاده از دمش هوای گرم می باشد. سیستم خشک کن دستگاه های ماشین شوی اتوماتیک به منظور افزایش ضریب ایمنی دستگاه مجهز به فتوسل و حسگر می باشد که در صورت نزدیکی بیش از حد دستگاه خشک کن به بدنه خودرو مانع از انجام فعالیت شده و دستگاه خشک کن را به سمت بالا هدایت می کنند.

استفاده از واکس های خشک کن در کارواش تمام اتوماتیک

پس از انجام عملیات شستشو، به منظور تسریع در فرآیند و زمان خشک شدن، کارواش های اتوماتیک از واکس های خشک کن استفاده می نمایند. واکس های خشک کن علاوه بر تسریع در فرآیند خشک شدن، مانع از ایجاد لکه های ناشی از آب روی بدنه خودرو شده و با ایجاد لایه ایی محافظ بر روی بدنه خودرو از رنگ بدنه محافظت نموده و مانع از آلودگی سریع خودرو می شود. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :