meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه بوسیله سوییپر شهری

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : RONDA
محوطه ی محیط های اداری،صنعتی و شهری، از انواع آلودگی ها در امان نبوده و مرتبا نیاز به نظافت دارند. سپردن نظافت این محیط ها به نیروهای خدماتی، چندان مناسب نبوده و علاوه بر صرف هزینه زیاد، کیفیت مناسبی را نیز موجب نمی شود. گرد و خاک ایجاد شده توسط روش های سنتی همچنین سلامت افراد را در معرض خطر قرار می دهد. دستگاه سویپر یک جاروی خیابانی مکانیزه جهت نظافت محیط بوده که هیچ یک از مشکلات روش دستی را ندارد. این دستگاه، محیط را بوسیله برس های خود جاروب کرده و بوسیله سیستم مکش، گرد و خاک ایجاد شده را جمع آوری می کند. سویپر ها با توجه به منبع تغذیه خود به سه دسته سویپر مکانیکی، سویپر باتری دار و سویپر دیزلی یا بنزینی تقسیم می گردند. در این بین، سویپر های دیزلی به خوبی در محیط های روباز با وسعت بالا استفاده می شوند.

برس متحرک سوییپر شهری

سوییپر های شهری علاوه بر برس های موجود برای مدل های دیگر، دارای یک برس متحرک در جلو دستگاه می باشند. این برس در جلو دستگاه حرکت کرده و به نظافت سریع تر و با کیفیت تر محیط کمک می کند. همچنین استفاده از این برس می تواند جهت نظافت کناره ها و گوشه ها و نواحی با دسترسی دشوار، بکار رود.

تخلیه مخزن سوییپر

مخزن زباله در سوییپر های کوچک، حجم چندانی نداشته و تخلیه دستی آن به سهولت صورت می پذیرد. اما در سوییپر های بزرگ همچون سوییپر های شهری، بدلیل افزایش حجم مخزن دستگاه، تخلیه دستی مخزن پر دشوار است. به همین دلیل این جارو های خیابانی، مجهز به یک جک هیدورلیک می باشند. نیروی خدماتی هنگام پر شدن مخزن می تواند پس از یافتن یک مکان ایمن و مناسب، از جک هیدرولیک دستگاه استفاده کند. این جک، مخزن دستگاه را تا ارتفاع مشخصی بالا برده و آن را خالی می کند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :